Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakili saldırılardan aldığı yaralarıda iyileştirebiliyorsa nasıl ölecek bu adam, Marco ölümsüz mü..?
Değil. Kafasını kesersen ölür. Kopan organlarını yeniden çıkaramaz. Zaten iyileştirebileceği kadar hasar alabilir. Fazlasını aldığında ölecektir. Yani Marco'yu gafil avlayıp, sürekli ve ağır bir saldırıya maruz bırakırsan yenebilirsin. Kizaru'nun Yasakani no Magatama ya da Akainu'nun Dai Funka saldırıları gibi.

Değil. Kafasını kesersen ölür. Kopan organlarını yeniden çıkaramaz. Zaten iyileştirebileceği kadar hasar alabilir. Fazlasını aldığında ölecektir. Yani Marco'yu gafil avlayıp, sürekli ve ağır bir saldırıya maruz bırakırsan yenebilirsin. Kizaru'nun Yasakani no Magatama ya da Akainu'nun Dai Funka saldırıları gibi.
Tamam bende onu diyorum, savaş anında Akainu, Marco nun kalbini yaksaydı ölmez miydi..?

Smoker benim sorum bu 39.bölüm sanırım luffynin boynunu denizin içinde ciddi derecede uzatıyorlar luffy denizin altındayken şeyten meyvesi gücünü kullanamaması lazım nasıl oluyorda boynunu uzatıyor

Smoker benim sorum bu 39.bölüm sanırım luffynin boynunu denizin içinde ciddi derecede uzatıyorlar luffy denizin altındayken şeyten meyvesi gücünü kullanamaması lazım nasıl oluyorda boynunu uzatıyor
Su meyve gücünü iptal etmez, sadece kullanıcının kullanmasını engeller. Dediğin sahnede Luffy'nin boynunu uzatanlar Nojiko ile Gen.

real

benim sorum ivankov'un gücünü biriyle kıyaslasak kime denktir. birçok vs bu adam/kadın herkesi yendi yada ezilmedi. Tamam amirallerin seviyesinde olmadığını biliyorum ama Croco'ya, Magellan'a, Kuma'ya çok rahat kafa tutabiliyor. Ama tartışmalarda hiç ivankov'u en güçlüler araasında göremiyoruz. Sence seviyesi nedir.

kuma patisiyle hakili bir yumruğu geri sektirebilir mi? sence
herşeyin yönünü çevirebilme özelliği haki dde dahil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık