Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.Smoker'ın özellikle Luffy'e takmasının altında özel bir sebep yatar mı?
Loguetown'dan her gün sayısız korsan geçiyor, o kadar adamı takmayan Smoker bizim Luffy e takıyor.

2. Sengoku'nun emekliliğini istediği adam kimdir (gorilmi, maymun mu öyle bir şeydi, tam hatırlayamadım)
Emeklilik istediğine göre sengokudan daha üst birisi olsa gerek. Ama animede Sengokuyu 1 numaralı adam olarak tanıtmışlardı. (hangi bölüm olduğunu hatırlayamadım ama zannedersem shichibukai toplantısındaydı.)

3. Luffy'nin annesi hakkında en ufak bir şey biliniyor mu?

4. Yaş olarak Dragon ve Roger'ı karşılaştırabilir misin ?

Not: Her dakka yeni mesajla soru sormak yerine biriktirip sorayım dedim. Umarım kural ihlali değildir.

1.Smoker'ın özellikle Luffy'e takmasının altında özel bir sebep yatar mı?
Loguetown'dan her gün sayısız korsan geçiyor, o kadar adamı takmayan Smoker bizim Luffy e takıyor.

2. Sengoku'nun emekliliğini istediği adam kimdir (gorilmi, maymun mu öyle bir şeydi, tam hatırlayamadım)
Emeklilik istediğine göre sengokudan daha üst birisi olsa gerek. Ama animede Sengokuyu 1 numaralı adam olarak tanıtmışlardı. (hangi bölüm olduğunu hatırlayamadım ama zannedersem shichibukai toplantısındaydı.)

3. Luffy'nin annesi hakkında en ufak bir şey biliniyor mu?

4. Yaş olarak Dragon ve Roger'ı karşılaştırabilir misin ?

Not: Her dakka yeni mesajla soru sormak yerine biriktirip sorayım dedim. Umarım kural ihlali değildir.
1. Kendine verdiği söz, Luffy yüzünden bozuldu. O yüzden peşinden gidiyor. Smoker, o adadayken, korsan olarak kimse çıkamamış zaten o adadan.
2. O adamın adı Kong. Sengoku'dan önceki Filo Amirali'ydi. Şimdi Bütün Filo Amiralliği görevinde. Denizci Kuvvetleri'nin tek komutanı Sengoku'ydu.
3. Hiç bilgi yok.
4. Dragon, Roger'dan daha gençtir.

Teşekkürler.
4. sorumu yineleyeyim o zaman; aralarında kaç yaş vardır (kesin bir değer olmasada aşşağı yukarı bir şey.) birde 2. sorunun cevabını anlayamadım. Kong sengokudan daha üst ise, neden sengokuyu 1 numara diye tanıttılar ? Birde yanlış izlemediysem bu Kong u daha önce hiç göstermemişlerdi. adı bile geçmemişti. Yanlışmıyım ?

Teşekkürler.
4. sorumu yineleyeyim o zaman; aralarında kaç yaş vardır (kesin bir değer olmasada aşşağı yukarı bir şey.) birde 2. sorunun cevabını anlayamadım. Kong sengokudan daha üst ise, neden sengokuyu 1 numara diye tanıttılar ? Birde yanlış izlemediysem bu Kong u daha önce hiç göstermemişlerdi. adı bile geçmemişti. Yanlışmıyım ?
En fazla 4-5 yaş vardır. Aşırı olduğunu sanmıyorum. Kong, görevden çekilmiş biri. Yani temsili olarak o pozisyonda. Etliye sütlüye karışmıyor. Bundan önce, Episode 0'da gösterilmişti.

Kuro

usta luffy nin havaya kollarını uzattığını düşün hiç birşeye tutunmuyor kollar boşlukta,şimdi kolları kendine değilde vücudunu kollarına doğru itebilir/çekebilir mi?bir hafta kadar oldu aklımda soramadım, böyle birşey yapmadı hiç ama yapabilir gibi geldi bana

usta luffy nin havaya kollarını uzattığını düşün hiç birşeye tutunmuyor kollar boşlukta,şimdi kolları kendine değilde vücudunu kollarına doğru itebilir/çekebilir mi?bir hafta kadar oldu aklımda soramadım, böyle birşey yapmadı hiç ama yapabilir gibi geldi bana
Çekemez. Bedeni merkez olduğundan, kollar merkezden uzuyor. O yüzden kendini itemez. Öyle olsa, Rocket yapmak için tutunmasına gerek olmazdı.

şimdi herkes biliyorki araba videsi gibi luffy g1 g2 g3 açıyor ve bunları inanılmaz ii kullanıyor bana göre tabi peki neden g3 değilde g2 ömrünü kısaltıyor ve bu kısaltma işlemi neden sanki gerçekmiş gibi herkes tarafından dillendiriyor anlamış değilim luccy denen adam orda luffy nin g2 si için bir öngörüde bulundu ve birşeyler zırvaladı ama bana kalırsa bu doğru değil vücut direnci falan azalıyor olabilir ama direkt olarak ömürden yediği kısmına katılmıyorum bu konuda biraz bilgilendirme yapman mümkünmü ?

şimdi herkes biliyorki araba videsi gibi luffy g1 g2 g3 açıyor ve bunları inanılmaz ii kullanıyor bana göre tabi peki neden g3 değilde g2 ömrünü kısaltıyor ve bu kısaltma işlemi neden sanki gerçekmiş gibi herkes tarafından dillendiriyor anlamış değilim luccy denen adam orda luffy nin g2 si için bir öngörüde bulundu ve birşeyler zırvaladı ama bana kalırsa bu doğru değil vücut direnci falan azalıyor olabilir ama direkt olarak ömürden yediği kısmına katılmıyorum bu konuda biraz bilgilendirme yapman mümkünmü ?
Luffy, gücünü arttırmak için, kalbi olması gerekenden daha hızlı çalıştırıyor. Bu sayede kanı da daha hızlı değişim geçiriyor. Bu sayede hem hızını, hemde saldırılarının gücünü maksimuma çıkarıyor. Bu tekniği kullandığı zaman iç organları üzerindeki basıncı yükseltip onları yıpratıyor. Bu yüzden de ömrü kısalıyor. Luffy'nin Gear 2 modda kaldığı tüm süre boyunca, bedeni olması gerekenden daha çok yorulup deforme oluyor. Lucci, bunu görüp, öyle konuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık