Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usta okama teknikleri cp9 tekniklerine benziyormu? Ve iva-san sanji luffy'nin adamı olduğu öğrenmiştir ve ona eğitim vermiştir herhalde.Ben ihtimal vermiyorum koş koş 10.000 mt suyun için'de depar at ya da bir anda hızlan uçmaya başla falan.E.oda sonra'dan tayfanın eğitimini göstereceği için şimdilik böyle bir yol izlemiş olabilirmi?
Sanji kendini acındırmak için olayları öyle anlatıyor.

üstat morianın ırkı ne trol desen trol değil ork desen ork değil insan olamaz zaten ne bu üstat
Açıklama yapılmadı ama ben insan olduğunu düşünüyorum.

smoker-san sorum şu: Garp bir D. ve denizcilerin en güçlü elemanı. D.'ler Dünya hükümeti için tehlike demek çünkü Karanlık yy. da her ne yaşandıysa D.ler ile yaşandı muhtemelen. Neden Dünya hükümeti bir D.'yi (ne kadar güçlü olursa olsun) kendi hizmetinde çalıştırıyorlar. Çünkü dünya hükümetinin gerçek yüzü ortaya çıkınca garp gibi bir güç onlara karşı savaşır muhtemelen. Onu ortadan kaldırmak onlar için daha faydalı olmazmı?
Hizmet ediyor adam. Yeminli Denizci. D. sırrı ortaya çıkmadıkça Garp bir sorun teşkil etmez. Hatta gerçekleri biliyor bile olabilir.

buslu

Zoro ne kadar iyi bir kilic ustasidir en iyisini 10 en berbatini 1 sayarsak birde2 yil aradan sonra bu ne kadar degismistir bunlar sana gore tabi
Skypie de deniz tasini nerden buluyorlar denizleri onlari barindirabilcek kadar yogun bile degil
marine ler neden raftel i one piece i aramiyor hazine onlar icin iyi birsey

üstat şimdi jozunun logia yada paramecia olup olmadığını o kadar tartıştık fakat geçen düşündüm aklıma geldi paramecialarda gücudundan madde üretemiyor yada şekil değiştiremiyordu sanırsam mesela mr.1 komple kafasını kılıç şekline sokamaz gibi ozaman jozu paramecia olmaz mı inşallah anlatabilmişimdir ...

şimdi bizim luffy 2 yıl aradan sonra jinbei den azcık güçlü olmuştur(bence).jinbei çaylak ace ile aynı güçteydi.ama bb ye yenilen ace ile aynı güçte olduğunu zannetmiyorum.yani luffy=ace oldu güç olarak.bb ace yendi.%99 ölü wb de bb ye tek attı.bu güç denklemine baktığımızda luffynin daha çok yolu olduğunu görüyoruz.yani luffynin yonkoular kadar güçlü olması için seneler var.sence bir zaman atlaması daha olur mu?

Ygoktas78

Selamlar bu mıhawkın shanksa luffnin posterini gösterdiği bölüm hangisiydi? bunlara bakabileceğim bi liste falan varmı

havva ağacı neydi unuttum yav.
Balıkadam Adası'na ışık veriyor.

Smoker-san kizaru hakili ışık tekmesi atabilir mi?
Atamayacağı düşünülüyor.

Zoro ne kadar iyi bir kilic ustasidir en iyisini 10 en berbatini 1 sayarsak birde2 yil aradan sonra bu ne kadar degismistir bunlar sana gore tabi
Skypie de deniz tasini nerden buluyorlar denizleri onlari barindirabilcek kadar yogun bile degil
marine ler neden raftel i one piece i aramiyor hazine onlar icin iyi birsey
Zoro, ortalamanın üstü bir kılıçustasıydı. Şimdi iyi bir kılıçustası.
Skypeia olayı açıklanmadı. Wiper ya da başka birinin aşağıdan getirdiği düşünülüyor.
Raftel'in yeri bilinmiyor.

üstat şimdi jozunun logia yada paramecia olup olmadığını o kadar tartıştık fakat geçen düşündüm aklıma geldi paramecialarda gücudundan madde üretemiyor yada şekil değiştiremiyordu sanırsam mesela mr.1 komple kafasını kılıç şekline sokamaz gibi ozaman jozu paramecia olmaz mı inşallah anlatabilmişimdir ...
Magellan, nasıl zehir üretiyor, Paramecia olduğu halde?

şimdi bizim luffy 2 yıl aradan sonra jinbei den azcık güçlü olmuştur(bence).jinbei çaylak ace ile aynı güçteydi.ama bb ye yenilen ace ile aynı güçte olduğunu zannetmiyorum.yani luffy=ace oldu güç olarak.bb ace yendi.%99 ölü wb de bb ye tek attı.bu güç denklemine baktığımızda luffynin daha çok yolu olduğunu görüyoruz.yani luffynin yonkoular kadar güçlü olması için seneler var.sence bir zaman atlaması daha olur mu?
Sanmıyorum. Seri normal akışında sürer. Ayrıca denklemin güç seviyelerini belirlemez. İki kişinin dövüşü, diğerleri için ölçü alınmaz.

Smoker şimdi Zoro Mihawk'tan, Sanji bi bakıma Ivankon'dan ve Luffy'de Rayleigh'ten eğitim aldı. Hiçbirininde kendisinden eğitim aldığı kişileri henüz geçmediğini düşünürsek tayfada sadece Luffy Schibukai seviyesine yükselmiş oluyor oda bi ihtimal. O zaman bizimkilerin kaba bi tabirle şuan bir Schibukai tayfası gücünde olduğunu düşünürsek yolculukları boyunca power up yapmaya devam edeceklerini düşünebilir miyiz? Yoksa tek kazanacakları şey tecrübe mi olacaktır bundan sonra?
Artık tecrübe. En iyilerden ders aldılar zaten. Üstüne ekleyecekleri şeyler, zamanla gelişir.

Sabo öyle bir saldırı aldıktan sonra İvankov'un enerji hormonuyla iyileşebilir mi ? Yani İvankovun enerji hormonu yaralara birşey yapabilirmi

2. soru : Benn Beckman vs Marco. Marconun gücünü gördük Beckman'i görmedik ama senin tahminin kim alır ?
Ivankov'un hormonu iyileştirmiyor. Sadece bedeni kandırıyor. Doping gibi aynı.
Beckman'ın gücünü bilmeden yorum yapamam.

Selamlar bu mıhawkın shanksa luffnin posterini gösterdiği bölüm hangisiydi? bunlara bakabileceğim bi liste falan varmı
Bölüm sorularına cevap vermiyorum.

sence garp, beyazsakal kadar güçlümüdür.değilse shanks'tan güçlümüdür.
birde roger ve beyazsakal eşit güçtemi yoksa roger dahamı güçlüdür ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık