Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R.Zoro

Güç verdi vereceği kadar. Daha ne yapsın?
abi ben şöyle düsünüyorum bu adamda haki falan olmasın marineford savaşına en başında girsin bu adama orta seviye bi kılıç ustası gelip arkadan sinsice saldırsın bb de ölsün.bu kadar güçlü olmasına rağmen böyle bile ölebilir.

abi ben şöyle düsünüyorum bu adamda haki falan olmasın marineford savaşına en başında girsin bu adama orta seviye bi kılıç ustası gelip arkadan sinsice saldırsın bb de ölsün.bu kadar güçlü olmasına rağmen böyle bile ölebilir.
One Piece'de öyle şeyler olmayacağı için, kafan rahat olsun.

trafalgarlaw

Henüz tam bir bilgiye sahip değiliz ama bir konuda çngörünü almak istiyorum smoker-san : sence Dragon Yonko seviyesinde midir ?

paruj

Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası ama haki kullanamıyor, Vista ise çok iyi bir kılıç ustası aynı zamanda haki de kullanabiliyor. İkisinin kapışmasının sonunu göstermediler ama Vista haki kullanarak Mihawk'a üstünlük sağlayabilir mi ne dersin??

Zoronun ashurası'nın kılışlarla bi iligisi varmı ? kılıçları aldığında lanetten bahsediyolardı,arka fondaki figürler kılıçlar yüzünden olabilir diye düşündüm olabiletesi varmıdır ?

Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası ama haki kullanamıyor, Vista ise çok iyi bir kılıç ustası aynı zamanda haki de kullanabiliyor. İkisinin kapışmasının sonunu göstermediler ama Vista haki kullanarak Mihawk'a üstünlük sağlayabilir mi ne dersin??
Sağlayamaz.

1. bölümden beri aşırı derecede merak ettiğim bir soru
bu meyveler nerden geliyor nasıl oluşuyrlar denizin ortasında havada mı süzülüyor geçen kapıyor yada ağaçdamı yetişiyor gören koparıyor toprakda hasatmı ediyorlar bunu, bu nerden geliyor ? Bilinmiyorsa tahminde etsen olur etmesende olur sbs mi diyorlardı röportaja ondada alınmış cevap olursada olur.
Açıklanmadı. Tek teori, meyvelerin bir adadaki ağaçta yetişip, olgunlaşınca denize düştükleri. Sonra denizde bulanlar yiyor.

Serinin geçtiği yıllar hakkında bi bilgi verildi mi hiç? Ben 1493 diye bi tarih hatırlıyorum ama emin değilim..
Serinin kendi zaman dilimi var. Dünyamızla aynı değil.

Zoronun ashurası'nın kılışlarla bi iligisi varmı ? kılıçları aldığında lanetten bahsediyolardı,arka fondaki figürler kılıçlar yüzünden olabilir diye düşündüm olabiletesi varmıdır ?
Hayır. Ruhsal bir illüzyon.

Moria balıkadam mı?
Değil. Farklı türden bir insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık