Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smoker bu Gear 2 olayı 7.filmde keşfetti dedin ama aynı şekildede 10.film hariç hepsi benim bildiğim filler gibi benmi yanlış biliyorum?

smoker bu Gear 2 olayı 7.filmde keşfetti dedin ama aynı şekildede 10.film hariç hepsi benim bildiğim filler gibi benmi yanlış biliyorum?
Evet. 10. film hariç hepsi filler ama ucu açık kalmasın diye öyle bir sahne yapmışlar.

Usta Wb savaşta niçin kral haki kullanmıyor. Adam dünyanın en güçlüsü kabul ediliyor ve Kral hakisi de var. Ace kurtarırken haki hiç kullanmıyor. Bırak kurtarmayı ölürken bile kullanmıyor bi luffy bi croco kurtarıyor. Bir anlam veremedim.
Gücü yok. Beyazsakal zaten yaşam destek ünitesi ile yaşayan bir adamdı. Ağır hastalığının üzerine, savaşta aldığı binlerce yara da hesaba katılırsa, kullanamaması normal.

trafalgarlaw

Fisher tiger'a o kadar ödül verilmesinin sebebi ne? yani nede olsa bir grup denizci tarafından kolayca yenildi .

Smoker Zoro'nun herşeyin nefesi-sesi- muhabbeti Roger'de olan güçle aynı mı?Zoro da bu gücün olması kitabelerle alakalandırılabilr mi?Yani bu gücü kitabeleri deşifre ederken,silahları kullanırken de kullansın diye mi vermiştir yoksa haki gibi bir gücü olsun diye mi?

Ek olarak ve bağlantılı bir soru olarak şunları da ekleyeyim.
Malum ödül güce göre verilmiyor ama tehdit seviyesini nasıl belirliyorlar peki ve oranları nasıl belirliyorlar. (bununla ilgili bir açıklama yapıldımı bilemiyorum)
"Bizi şu kadar tehdit etti 50 milyon artırın ödülünü" gibi bir şey mi?
Luffy için yaptığı eylemlerin bütünü olarak 100 milyonluk bir artışı artık kaçınılmaz olarak gördükleri için verdiklerini sanıyorum. Luffy'yi savaş meydanında görmemiş olsalardı 100 milyon eklenmezdi sanırım ödülüne. Bir nevi mecbur kaldıkları için yaptılar.
Öyle bir savaştan sağ çıkması, zaten önceden de belalı olması, Dragon gibi anarşist birinin oğlu olması, gibi sebepler ödüle yansıdı.

Smoker Zoro'nun herşeyin nefesi-sesi- muhabbeti Roger'de olan güçle aynı mı?Zoro da bu gücün olması kitabelerle alakalandırılabilr mi?Yani bu gücü kitabeleri deşifre ederken,silahları kullanırken de kullansın diye mi vermiştir yoksa haki gibi bir gücü olsun diye mi?
Roger, herşeyin sesini duyup, onlarla konuşabiliyormuş. Zoro, sadece nefes duyuyor. Alakaları yok.

MasterPlayer

Smoker, bizim tayfa 2 yıl bi eğitim yaparken sence diğer novalarda güçlenmişmidir yani bir eğitim yapılmamışsa bizim tayfa ezici bir üstünlük sağlar değilmi ?

Smoker-san Yeni Dünyaya giriş nasıl ? Grand Line gibi bir dağımı tırmanıyorlar yoksa denizin altındanmı yani balıkadam adasından direk mi geçiş ?
Ya Balıkadam Adası'nı kullanarak geçersin ya da Dünya Hükümeti'nden izin alıp Kutsal Topraklar'dan geçersin.

Smoker, bizim tayfa 2 yıl bi eğitim yaparken sence diğer novalarda güçlenmişmidir yani bir eğitim yapılmamışsa bizim tayfa ezici bir üstünlük sağlar değilmi ?
Novalar'dan çok azı hayatta kalabilmiştir. Kalanlarda bizimkilerle aynı güçtedir.

Franky The Cyborg

bu luffylerin hepsi aynı yaşta geçiyor da bunlar yolculuk yaparken daha yaşlanmıyorlar mı?? yani bi adadan diğerine geçiş aylar bile sürebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık