Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buslu

üc soru soracagım smoker
1-luffy balon halindeyken chopper yuvarlak halindeyken su üstünde durabilirler mi?
2-meyve isimlerinden sonra neden 'no mi' deniliyor?
3'Luffy nin saldırılardan önce 'gomu gomu no' daki 'no' ne anlama geliyor?

BB'nin Drum Kingdom'da neden bulunduğu bilinmiyor değil mi? Öylesine aklıma geldi geçende merak ettim. Yıllarca WB'nin gemisinde yaşamış biri olarak Grand Line'ın girişi sayılacak bir yerde neden bulunuyordu?

üc soru soracagım smoker
1-luffy balon halindeyken chopper yuvarlak halindeyken su üstünde durabilirler mi?
2-meyve isimlerinden sonra neden 'no mi' deniliyor?
3'Luffy nin saldırılardan önce 'gomu gomu no' daki 'no' ne anlama geliyor?
1. Duramazlar.
2. Mi meyve anlamına geliyor. No ise takı. Yani Gomu Gomu Meyve-si.
3. 2. sırada cevabı verdim zaten.

meyveleri sıralayacak olsak en üstün yami yami no mi midir?
Bana göre öyle. Kişiye göre değişir.

BB'nin Drum Kingdom'da neden bulunduğu bilinmiyor değil mi? Öylesine aklıma geldi geçende merak ettim. Yıllarca WB'nin gemisinde yaşamış biri olarak Grand Line'ın girişi sayılacak bir yerde neden bulunuyordu?
Ben, Teach'in meyveyi aldıktan sonra, 4 maviden birine gittiğini düşünüyorum. Mesela Lafitte, Batı Mavi'de bulunuyormuş. Sonradan tekrar Grand Line'a girip, Luffy'nin izlediği yolu izlemiştir.

Smoker sence Luffy zaman atlamasından sonra lastigini vulkanize edebilmeyi de ogrenmismidir?Yoksa abarti mi olur? Bir de Buggy'nin yeni tayfasinda hiç level 4 ya da 5'den uye var mi?Açiklandi mi daha dogrusu?
Vulkanizasyon için gerekli şartları oluşturabileceğini pek sanmıyorum.

Franky The Cyborg

yabancı bir forumda bakınırken bi şey dikkatimi çekti adamın birisi zoro manganın ilerki bölümlerinde sandai kitetsuyu kaybedip ilk 12'den shodai kitetsuyu alıcak diyordu böyle bir şey olabilir mi ?

paruj

ben Shiki hakkında birşey sormak istiyorum. şimdi Strong World'de Luffy yendi Shiki'yi ve bu film animeden bağımsız bildiğin kadarıyla. fakat burda daha haki kullanmayı öğrenmemiş yani normalde bu karşılaşma anime serisinde olsa Luffy Shiki'yi animedeki son haliyle yani sadece Gear2 ve Gear3 kullanarak yenemez diye düşünüyorum bu konudaki fikrin nedir? bir de animede ilerleyen bölümlerde Shiki'nin ortaya çıkma ihtimali hakkında bilgin var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık