Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuro

usta bu moria insan mı? ne tür birşey?
birde bu brook un meyvesi hangi türe giriyor?

Kuro

usta birde kurguladığım bir meyve var şöyle bir düşünsen diyorum basınç paramecia meyvesi havada basınç oluşturabilecek ama tam olarak netleştiremiyorum rüzgarın oluşumu basınç sayesinde oluyor böyle bir meyve olsa diyelim rüzgar veya fırtına oluşturabilir mi?birde rüzgarı bir kenara bırakırsak basınç meyvesi sence nasıl olurdu?

usta birde kurguladığım bir meyve var şöyle bir düşünsen diyorum basınç paramecia meyvesi havada basınç oluşturabilecek ama tam olarak netleştiremiyorum rüzgarın oluşumu basınç sayesinde oluyor böyle bir meyve olsa diyelim rüzgar veya fırtına oluşturabilir mi?birde rüzgarı bir kenara bırakırsak basınç meyvesi sence nasıl olurdu?
Enteresan bir meyver olurdu ama fazla güçlü olacağını sanmıyorum.

hısım şimdi çoğu kişi ve tr op wikide bb için 2x acı çekiyor diyor ama bb kendi ağızından "bedenim normal bir insandan DAHA FAZLA acı çeker" felan diyor. benim bildiğim 2x diye belirli bir sayı yok sadece daha fazla acı çektiğini biliyoruz ama tr wikidede yazınca ben bir ing wikiye bakim dedeim yami yami ye girdim 2x li bişi göremedim ing wikide. sence 2x cektiği resmimi yoksa milletin uydurmasımı ?

diğer bir soruda tr wiki bu forumun yetkilileri tarafındanmı açıldı yoksa başkalarımı açtı ?
x2 olayı bir takım uydurma laftan ibaret. Gerçekliği yok. Teach'in daha fazla acı sözünü ik ile çarpmışlar.
Başkaları tarafından açıldı.

büyük ihtimalle yanlış hatırlıyorum ama Dadan'ın mevye gücü oldugu (hatta istediği ağacı yetiştirme yada büyütme) gibi bir sey kafamda için gezeyior ama hiçbir yerde bulamadım. varmıydı öyle bir gücü? biras atmasyonda olabilir kusra bakma ama kafamın içinde gezinip duruyor...

başkaları açtıysa bildiğin yalan yanlış bilgi veriyorlar.

neyse başka bir sorum var. Acenin meyvesi mera mera no mi alev değilmi ? ateş değil galiba çünkü ateş olsa ısısını arttırabilirdi ve akainunu magmasına karşı zayıf kalıp yenilmezdi. yanlışmıyım ? akainuda demişti benim amgmas ateşi biel yakar felan ama orda acenin meyvesini kastediyordu galiba. öncedende demiştin zaten akainun meyvesi aceninmeyvesinin üst düzeyi olduğu için aceyi öldürebildi.
Biz öyle düşünüyoruz ama ateş ile alev meyvesi arasındaki tek fark ısı olacaksa, çıkmaz ateş meyvesi.

büyük ihtimalle yanlış hatırlıyorum ama Dadan'ın mevye gücü oldugu (hatta istediği ağacı yetiştirme yada büyütme) gibi bir sey kafamda için gezeyior ama hiçbir yerde bulamadım. varmıydı öyle bir gücü? biras atmasyonda olabilir kusra bakma ama kafamın içinde gezinip duruyor...
Sallamış birisi. Bırak meyvei, Dadan fiziksel olarakta çok güçlü sayılmaz.

Bi sorum olacak, Lucci öldümü ?
Yaşıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık