Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
saçma bir soru soracağım (yada bana öyle geliyor) şeytan meyveleri güçlerini mideden mi vücuda dağıtıyor ? (narutodaki chakra gibi) eğer dediğim gibiyse tam karanlık ortamda bb wbnin midesini söküp şeytan meyvesi gücünü ele geçirmiş olabilir mi ? (soru çok saçma ama aklıma takıldı :D )
Meyveyi yemek şart değil. Isırdığın ya da yuttuğun anda güç sende artık He-Man hesabı. Yani gücü dağıtan belli bir bölge yok.

Onu zaten yazdım. Okuyan olmamış demek ki.
Tamam ya yazmıyorum :D

Bu arada benimde dikkatimi çeken birşey oldu gerçi bu konuda bilgi yok ama soruyorum :D
400. bölümdemi ne Chopper 3 Lumbel Boll atınca yine devleşiyor. Sonra Robin bunun ardından Olamaz yoksa bu ... diyor ve sözü yarıda kesiliyor. Düşüncem şu ki Robin aslında Chopperin bu formu hakkında bir bilgisi var [ daha önce görmekle alakalı olmasından çok Şeytan meyvesi ile alakalı ] !

Ki benim düşüncemde şu Zoan tipi meyve kullanıcılarının 4 tane şekli var aslında ki bunları biliyoruz onun dışında birde Meyvenin gerçek şekli diye birşey mi var acaba ?:good:

Tamam ya yazmıyorum :D

Bu arada benimde dikkatimi çeken birşey oldu gerçi bu konuda bilgi yok ama soruyorum :D
400. bölümdemi ne Chopper 3 Lumbel Boll atınca yine devleşiyor. Sonra Robin bunun ardından Olamaz yoksa bu ... diyor ve sözü yarıda kesiliyor. Düşüncem şu ki Robin aslında Chopperin bu formu hakkında bir bilgisi var [ daha önce görmekle alakalı olmasından çok Şeytan meyvesi ile alakalı ] !

Ki benim düşüncemde şu Zoan tipi meyve kullanıcılarının 4 tane şekli var aslında ki bunları biliyoruz onun dışında birde Meyvenin gerçek şekli diye birşey mi var acaba ?:good:
Meyvelerin kitabını okuduğundan bilgisi olabilir. Açıklanmış olay Zoan türlerinin üç dönüşüm yapabildikleri. Resmi yani.

Kuro

yaff ben anime manga ikiside güncel gidiyorum bu ''ölmesine en çok üzüldüğünüz karakter'' anketni gördüm orada mr.2 vardı o impel down da kalmamışmıydı öldüyse herhalde ben eksik izledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık