Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben CP9 un basındaki adamın adını unuttum neyse (buldum spandam)
o adama 2 tane seytan mevyesi sunuyorlardı yada benmi yanlıs hatırlıyorum
ama sonuc hakkında bir bilgi verilmedi mi yoksa benmi kacırdım.
yanlış hatırlıyorsam kusura bakma hangi bölümde oludugunu hatırlayadım.

ben CP9 un basındaki adamın adını unuttum neyse (buldum spandam)
o adama 2 tane seytan mevyesi sunuyorlardı yada benmi yanlıs hatırlıyorum
ama sonuc hakkında bir bilgi verilmedi mi yoksa benmi kacırdım.
yanlış hatırlıyorsam kusura bakma hangi bölümde oludugunu hatırlayadım.
O Adam istiyor, ona iki meyve veriyorlar, adamları için. Meyvelerden biri Ushi Ushi no Mi, Model: Giraffe, yani zürafa meyvesi. Diğeri de Awa Awa no Mi, yani köpük meyvesi.

real

luffy ile croco çölde kapışırlarken (ilk kapışmaları) luffy'nin bazuka saldırısında croconun gözleri büyüyor sanki zarar görmüş gibi. sence nedeni nedir.

4. Filmde Luffy gemideki direği Gaspadese soktuğunda canının yanması gibi değilmi? hatta sanji " o canını yakmaktan daha fazlasını yapmalıydı" demişti. Bu arada Gaspades olayındada Croco olayı gibi bir şey var. Luffy yine bir logiaya karşı ve yine bir şeyden yardım alıyor, Crocoda sudan gaspadeste undan yardım alıyor ama Un sadece gaspadesin şekerinin yapışkanlığını engelliyordu galiba yoksa un sayesinde crocoya su ile vurulması gibi bir etki yapıyormuydu Un ?
Un tek parça halinde tutuyor. Bedenini bölemiyor. O yüzden direk alıyor saldırıları.

ONEPİECE

Sence sabaody takım adalarında barthemelow kuma silver rayleigh'in kulağına ne söylemiş olabilir,birde one piece'nin ne zaman sonlanacağı hakkında bir bilgi varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık