Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sopa vs. Zoro

Luffy'e atılan darbeyi zoro alsa tek yer mi ?

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm burada Manga oku demeden önce kendin oku dostum. Kendiniz rezil etmeyin. Zoro'nun bayılışına bir çözüm bulamadık bari Luffy'e çamur atak öyle kapiyak diyonuz.

Al bölümü oku.

https://manga4life.com/read-online/One-Piece-chapter-641.html

Sonra gel aynısını yine söyle.
Ya hadi geç bu işleri. Bir de sözde objektif takılıyorsun. Bir de gelip bana ikidir boş yapıyorsun kendinizi rezil etmeyin ayağı çekme.
Adam tek bir darbe yiyor o darbenin devamında bayılıyor. Aynı adam 2y önce Lucci dövüşünde bu darbelerin kralını yiyor. Zoro da öyle adamın dayanıklılığı malum gelmişsin ölürdü yazıyorsun. Sonra da pişkin pişkin kendinizi rezil etmeyin al bölümü oku diyorsun.

Ya hadi geç bu işleri. Bir de sözde objektif takılıyorsun. Bir de gelip bana ikidir boş yapıyorsun kendinizi rezil etmeyin ayağı çekme.
Adam tek bir darbe yiyor o darbenin devamında bayılıyor. Aynı adam 2y önce Lucci dövüşünde bu darbelerin kralını yiyor. Zoro da öyle adamın dayanıklılığı malum gelmişsin ölürdü yazıyorsun. Sonra da pişkin pişkin kendinizi rezil etmeyin al bölümü oku diyorsun.
Bölümü okudun ve cevabını aldın herhalde.anga sayfasıyla geldik yine sonunda Manga sayfası ile gelen biziz. İstersen Zoro'nun bayılışını da atayım buraya.:D

Bölümü okudun ve cevabını aldın herhalde.anga sayfasıyla geldik yine sonunda Manga sayfası ile gelen biziz. İstersen Zoro'nun bayılışını da atayım buraya.:D
Zoro Hiyori'yi görünce kendini bıraktı orada.Kızın hayatı tehlikede olsa devam ederdi.Luffy'nin tb arcı gibi arclarda kendisini bırakması gibi oldu siz kullanıyordunuz bu argümanı hatırladınız mı ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık