Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Son ve En Büyük Kötü: Shanks!

O aslında 3 değil 3.5. Shanks'ı kolundan ötürü yarım sayıyor olmalı. Mihawk bile adamı rakip görmezken kk hedefli birisi Shanks'ı tam gücünde bir rakip olarak saymamalı. Oradaki mesaj bu ;)
Mihowk yol yapıyor kendine. Geri çekilme konusunda master olmuş artık. :oops: Dövüşse kendini çizdireceğini iyi biliyor.

@Waka Sama
Yok yok Luffy de biliyordur. :/ Shanks'ı duyunca gözleri gülüyor aslan parçasının.

@kuroashi.no.sanji1993
Çok değişik bir karakter. Misyonu, amacı, organizasyonu, gücü... diye uzayan giden meraklar silsilesi var bu adam hakkında. Dediğin gibi acayip rahat. Her an mangal yakacakmış gibi bir havası var. :/

Herşey planının bir parçasıydı diyorsun yani.Tam planladığım gibi mi diyecek Shanks ileride. :D
Mangalarda bunlar olabilecek şeyler en son Toriko serisinde de gördük troll mangaka yapar mı yapar ama zorlama olur.Birde şuna takıldım.Aizen = Shanks demişsin bizim ayyaş Aizen'in tırnağı olamaz.Hele plan programdan bahsediyorsan.

Ben sürekli bu serinin Aizeni Shanks diyordumda tamamen troll amaçlıydı galiba ciddi ciddi bunu düşünenler var :D
Eline sağlık.

Herşey planının bir parçasıydı diyorsun yani.Tam planladığım gibi mi diyecek Shanks ileride. :D
Mangalarda bunlar olabilecek şeyler en son Toriko serisinde de gördük troll mangaka yapar mı yapar ama zorlama olur.Birde şuna takıldım.Aizen = Shanks demişsin bizim ayyaş Aizen'in tırnağı olamaz.Hele plan programdan bahsediyorsan.
Bu lafına katılırım bak Emre. Filler bölümleri ve saçma sapan uzatmamış olsaydı Bleach mangasının yanından geçemezdi hiç biri(Toriko hariç). Aizen falan tasarımı baştan aşağı baş yapıt.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık