Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaşta Ana Düşman Kim ve Nasıl Olur?

Son Savaşta Ana Düşman Kim Olur?

• Imu sama ve onun esrarengiz güçleri

Kullanılan: 93 67.9%
  • Teach ve Hükümet müttefik olur ama Teach ağır basar

Kullanılan: 7 5.1%
  • Teach ve Hükümet Müttefik Olur ama Imu ağır basar

Kullanılan: 2 1.5%
  • Teach ve Hükümet müttefik olur ama ağır basan bir taraf olmaz bence final 2'sine karşı olabilir

Kullanılan: 5 3.6%
  • Teach hükümeti devirir Luffy de Teach'i

Kullanılan: 30 21.9%

• Kullanılan toplam oy
    137
Gold Roger'ın korsanlar çağını başlatma sebebi korsanların sayısının artmasını sağlamak, sonrasında korsanlar kralı olan ve diğer korsanlarub üstünde üstünlük sağlayarak dünya hükümetini yıkacak bir ordu oluşturacak birinin ortaya çıkması isteğiydi. Yani asıl kemik Hasırşapkalar önderliğindeki korsanlar olur. Ha peki devrimciler ne halta yarar dersen bence onlar daha ziyade sonrasında ne olacağı, dünyanın nasıl yönetilmesi gerektiğiyle alakalı bir ideoloji oluşturma işlevine sahipler. Yani Luffy'den bir komünist manifesto falan bekleyemeyiz.
Dragon da belki biri çıkar da hükümeti bizim yerimize devirir diye düşünerek mi devrim hareketinin başında ? İyiymiş :good: Kervan yolda düzülür mantığıyla devrim yapmaya çıkmış adam he ? Ya da şöyle diyelim Dragon için daha uygun olur. Rüzgar nerden eserseeeee :fool:

Dragon da belki biri çıkar da hükümeti bizim yerimize devirir diye düşünerek mi devrim hareketinin başında ? İyiymiş :good: Kervan yolda düzülür mantığıyla devrim yapmaya çıkmış adam he ? Ya da şöyle diyelim Dragon için daha uygun olur. Rüzgar nerden eserseeeee :fool:

Ya ben Dragonla alakalı değil kurguyla alakalı yorum yaptım.

Dragon'a gelince, kervan yolda düzülür mantığı daha doğru. Skkskdkddk D. Olm bu. Luffy'nin babası Garp'ın oğlu. Severiz sayarız da yani fazla gözü karadırlar skskdk.

Yanda da karşıda da müttefikler belli aslında.
Yanda olacak kitle beyazsakal korsanları,wano samurayları,bartoların filosu,minkler,devrimciler,Shanks
Karşıdaki kitle Hükümet,Karasakal

Bunların hepsini kapsayacak savaş yapıp bitirecek bence işte

Üye silindi 6669

Dragon selam söylüyor.
Herif 20 yıldır gölgelerin arkasında bu zamanı bekliyor. Dragon dışında birinin Imu'yu yenmesi beni hiç tatmin etmez.
Korsanların düşmanı denizciler, Devrimcilerinse hükumetdir. Luffy vs Akainu, Dragon vs Im en iyi senaryo bu.

Seri artık farklı boyuta evrildi, Teach ile Luffy en güçlü korsan savaşına girer, kazanan Korsankral olur ancak IM tarafı bunun da ötesinde.

Dünyada gelmesi beklenen şafak ve değişmesi gereken bir düzen var.

800 yıllık WG oluşumu, kutsal ejder hegemonyası son bulmalı.

O Dev Hasır şapka boşa gösterilmedi. Gerçi boşa gösterilmiş olabilir onun yerine Çopır ve Namili bölümler çizeceğine yemin edebilirim.

son rakip en yüksek ihtimalden, en düşük ihtimale göre sırayla dünya hükümeti ve im, teach, dragon, daha önce görmediğimiz birileri olabilir.
luffy'nin raftelde one piece için teach ile savaşacağı kesin gibi. ama bu savaş son savaş mı olur bilemiyorum.
luffy teach'i yener ama antik silahlar ve one piece'nin kontrolü (neyse artık) dünya hükümeti tarafından ele geçirilebilir. ordan da dünya hükümetine bağlanabilir.
dünya hükümeti mi yoksa devrimciler mi iyi olarak çizilecek karar veremiyorum.
ters köşe yapmak için devrimcilerin gizli bir ajandası olduğu ortaya çıkabilir, dünya hükümetini iyi, devrimcileri kötü olarak çizebilir gibi de geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık