Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Son Savaşta Ana Düşman Kim ve Nasıl Olur?

Son Savaşta Ana Düşman Kim Olur?

• Imu sama ve onun esrarengiz güçleri

Kullanılan: 93 67.9%
  • Teach ve Hükümet müttefik olur ama Teach ağır basar

Kullanılan: 7 5.1%
  • Teach ve Hükümet Müttefik Olur ama Imu ağır basar

Kullanılan: 2 1.5%
  • Teach ve Hükümet müttefik olur ama ağır basan bir taraf olmaz bence final 2'sine karşı olabilir

Kullanılan: 5 3.6%
  • Teach hükümeti devirir Luffy de Teach'i

Kullanılan: 30 21.9%

• Kullanılan toplam oy
    137
Son savaş Teach ile olmaz. Poneglifler için Raftel öncesi Luffy ile dövüşür Teach o kadar. Son düşman Kutsal topraklardaki Im ile olur.

Marshall D. Teach, Shanks'ı indirir. Ki Shanks kutsal ejderdir, Teach D. idir.
Luffy diğer iki Yonkou'yu indirir.

Teach vs Luffy sonucu Luffy KK olur lakin asıl final;

Devrimci Dragon vs Filo Amirali Sakazuki
Im'in ekstra dövüşçü gücü vs olduğunu sanmıyorum daha çok işin beyin kısmı. Akaini düşerse o da düşmüş olacaktır.

Yani im samayla ilgili bişeyler söulemek için henüz erken bence. Karasakal ve luffy ittifak kurar mı dersiniz sizce?
İhtimal dahilinde bile değil.

Luffy ve Karasakalın ilk kez karşılaştığı pasajı inceleyin. Zevkleri tamamen zıt. Yani bu iki karakter birbirlerinin tam zıttı. Biri aydınlık diğeri karanlık.

Ankette Im-sama denmiş. Bence de öyle. Ama adamın final savaşına gideceğim falan demesi endişelendirmiyor değil. Final Karasakalla olursa serisine ihanet etmiş olur bence.

Karasakal olsun isterdim fakat Im çıkması yüksek ihtimal o olacak gibi düşündürüyor. D olması, 2 meyve kullanabiliyor olması ve bunun verdiği gizem. Tayfasının büyük potansiyeli. Gelişmekte olan bir karakter ve yüksek ihtimal seri sonunda Luffy'den sonra en güçlü olacak karakter Karasakaldı fakat Im çıkması bir tık can sıktı. Sanki One piece için Karasakal ve Luffy' arasında büyük bir savaş olacak ve sonrasında Dünya Hükümetiyle Im'in dahil olduğu son savaşla seri bitecek bir hissiyat var bende. Gayet mantıklı hissetiriyor bu da bana.

Karasakal olsun isterdim fakat Im çıkması yüksek ihtimal o olacak gibi düşündürüyor. D olması, 2 meyve kullanabiliyor olması ve bunun verdiği gizem. Tayfasının büyük potansiyeli. Gelişmekte olan bir karakter ve yüksek ihtimal seri sonunda Luffy'den sonra en güçlü olacak karakter Karasakaldı fakat Im çıkması bir tık can sıktı. Sanki One piece için Karasakal ve Luffy' arasında büyük bir savaş olacak ve sonrasında Dünya Hükümetiyle Im'in dahil olduğu son savaşla seri bitecek bir hissiyat var bende. Gayet mantıklı hissetiriyor bu da bana.

Açıkçası seri başından beri asıl şeytan Hükümet gösterilirken son düşmanın bunlardan çıkmazss kan çıkardı. Benim açımdan. Umarım Oda U dönüşü yapıp bir şekilde mevzuyu Karasakala bağlamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık