Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

o zaman her dungeon ciddi anlamda aşırı power up alıyor
Zaten girdiği yerler ya anormal olaylar olan zindanlar ya da görevin verdiği anormal yerler. Yani hep böyle yerlere girdiğinden aşırı güçlü gölgeler topluyor ve lvl alıyor.

Karakterimizin babası da acaba bu görev sistemine karışmış olabilir mi veya karıştı mı ?
Görev sistemi ana karaktere özgü bir sistem sadece. Ama karakterin bu kadar güçlü olmasının nedeni ile ortak bir bağ çıkacak babasıyla.

Serinin güncel sayısı novelin kaçıncı sayısına denk geliyor?
Edit: 89. bölüm ve 90. bölümün yarısını biraz geçmiş novelde.

Son düzenleme:
Bizimkinin babası en sağlamı bence. O kadar yıl orada kalmış. Gelir gelmez S tokatladı. Bildiği kim bilir neler var ah bi adamı dinleselerdi. Seri sonunda babasını geçtiğini görürüz belki de.
Babasının muhtemelen çok güçlüdür buna katılıyorum. Şuanlık gördüğümüz kadarıyla insanlar arası dövüşler çok olmayacak gibime geliyor daha çok yaratıklara odaklanılacak. Yaratıklarla dövüşürken ise bireysel güçten ziyade takım kompozisyonu içindeki güç dengesi önemli. Bizimkisi diğer ekiplerden ziyade daha çok tek başına bir kompozisyon oluşturabilecek güçte olduğu için çok rahat en güçlü olabilir. Babasının bildikleri ile ilgili ise seri gördüğümüz kadarıyla çok hızlı ilerliyor bu yüzden çok fazla uzatmadan bildiklerini bizimle paylaşır muhtemelen.

Öldürmeden kontrol edebildiğini nereden anladın acaba ? Yakaladğın bir nokta varsa paylaşabilir misin ?
Anlamak değil de öyle gibi geldi. Ölen karakterler tam dönüşüm geçiriyorlar. Yani benliklerini ve vücutlarını kaybedip gölge vücutlarla doğuyorlar. Orclar ise sadece vücutlarının belli bölümlerinde gölge işaretlerle dönüşüm geçirdiler. Bunu yapmadan önce "Ölüm büyücüsünün sarsılmaz bölgesini göstereceğim diyor" yani muhtemelen kendi bölgesine giren tüm yaratıklara ekstra debuff veriyor eğer iradesinin üstünde güçlü ise öldürmesine gerek kalmadan kontrol edebiliyor. Bunu yapmasının sebebi diğer necromancer yeteneklerinden farklı olarak "oyuncu" olarak sisteme direkt müdahil olmasından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Bir de ikinci bir düşüncem bu iki yaratık çıkartma modeli üstünde öldürmeden kontrol edebildiği tam güçle kalkarken öldürdüp kontrol ettikleri bir miktar güç düşüşü ile kalkıyorlar diye düşünüyorum. Tabi benim bu çıkarımlarım boşta olabilir.

Anlamak değil de öyle gibi geldi. Ölen karakterler tam dönüşüm geçiriyorlar. Yani benliklerini ve vücutlarını kaybedip gölge vücutlarla doğuyorlar. Orclar ise sadece vücutlarının belli bölümlerinde gölge işaretlerle dönüşüm geçirdiler. Bunu yapmadan önce "Ölüm büyücüsünün sarsılmaz bölgesini göstereceğim diyor" yani muhtemelen kendi bölgesine giren tüm yaratıklara ekstra debuff veriyor eğer iradesinin üstünde güçlü ise öldürmesine gerek kalmadan kontrol edebiliyor. Bunu yapmasının sebebi diğer necromancer yeteneklerinden farklı olarak "oyuncu" olarak sisteme direkt müdahil olmasından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Bir de ikinci bir düşüncem bu iki yaratık çıkartma modeli üstünde öldürmeden kontrol edebildiği tam güçle kalkarken öldürdüp kontrol ettikleri bir miktar güç düşüşü ile kalkıyorlar diye düşünüyorum. Tabi benim bu çıkarımlarım boşta olabilir.
Ölmeden kontrol edemiyor. Ama şöyle birşey var. Gölgelerde de lvl alma olayı var. Güçlü kazanılan bir gölge vucut olarak kendisi gibi daha değişik olabiliyor. Yüksek orclar biraz güçlü yaratık ve birazda çizimden dolayı renkli yapılmış. Yoksa renk üzerinde güç belirleyen bir unsurdan bahsedilmiyor.

Öğrenirsen buraya da yazar mısın?Seriye daha başlamadım ama başlayacağım.Sonra da novele falan geçerim.
Seri hakkında pek bilgim yok.Umarım mangası ve noveli arasında farklılıklar yoktur.
Yeni kontrol ettim. 89. bölüm ve 90. bölümün yarısını biraz geçmiş novelde.

Bizimkinin babası en sağlamı bence. O kadar yıl orada kalmış. Gelir gelmez S tokatladı. Bildiği kim bilir neler var ah bi adamı dinleselerdi. Seri sonunda babasını geçtiğini görürüz belki de.
Babasının tam gücünü malesef tam göremiyoruz. Bu nedenle en güçlüsü diyemiyoruz. Ama babasını geçiyor ilerde :)

Zaten girdiği yerler ya anormal olaylar olan zindanlar ya da görevin verdiği anormal yerler. Yani hep böyle yerlere girdiğinden aşırı güçlü gölgeler topluyor ve lvl alıyor.

Görev sistemi ana karaktere özgü bir sistem sadece. Ama karakterin bu kadar güçlü olmasının nedeni ile ortak bir bağ çıkacak babasıyla.

Edit: 89. bölüm ve 90. bölümün yarısını biraz geçmiş novelde.
Teşekkürler

Ölmeden kontrol edemiyor. Ama şöyle birşey var. Gölgelerde de lvl alma olayı var. Güçlü kazanılan bir gölge vucut olarak kendisi gibi daha değişik olabiliyor. Yüksek orclar biraz güçlü yaratık ve birazda çizimden dolayı renkli yapılmış. Yoksa renk üzerinde güç belirleyen bir unsurdan bahsedilmiyor.

Yeni kontrol ettim. 89. bölüm ve 90. bölümün yarısını biraz geçmiş novelde.

Babasının tam gücünü malesef tam göremiyoruz. Bu nedenle en güçlüsü diyemiyoruz. Ama babasını geçiyor ilerde :)
Bizimkine seri başında bu gücü veren yaratık hakkında bilgi var mı ilerde(sevyesi ne? yaratıkların tanrısı gibi birşey mi?)?Yoksa bizim elemanın içinde mi şuan?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık