Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Ulus seviye avcıyı da gördük. Hemen de ölebilirsiniz dediler adama. :(
Seri bambaşka yerlere gitmeye başladı normal dünya için. Derinlerle çok güçlü kişiler var belli ama bu dünyada ki Ulus seviye veya S seviye avcıların bir önemi kalmadı şu durumda. Bunlar bu kadar övülürken vb. böyle bir duruma düşmesi hiç hoşuma gitmiyor. Bu da seride ki düşüşün mimarı bana göre. Tamam S seviye neyse de Ulus seviyeyi bu duruma düşürmeseydin bari. Umarım bu sadece laf da kalır ver bu adamlar leblebi gibi yenilmez...

Ulus seviye avcıyı da gördük. Hemen de ölebilirsiniz dediler adama. :(
Seri bambaşka yerlere gitmeye başladı normal dünya için. Derinlerle çok güçlü kişiler var belli ama bu dünyada ki Ulus seviye veya S seviye avcıların bir önemi kalmadı şu durumda. Bunlar bu kadar övülürken vb. böyle bir duruma düşmesi hiç hoşuma gitmiyor. Bu da seride ki düşüşün mimarı bana göre. Tamam S seviye neyse de Ulus seviyeyi bu duruma düşürmeseydin bari. Umarım bu sadece laf da kalır ver bu adamlar leblebi gibi yenilmez...
Daha önce böyle zindanlı iki tane Kore noveli okudum genelde dünyadaki uzmanlar, ana karakter ve haremi hariç, çok güçsüzdü. Bu seride çok bile yer verdi dünyaya, diğer serilerde daha başları sayılacak yerlerde dünyayı aşmış oluyor ana karakter. Bu seride de farklı olacağını zannetmiyorum, tek yerler yani.

Daha önce böyle zindanlı iki tane Kore noveli okudum genelde dünyadaki uzmanlar, ana karakter ve haremi hariç, çok güçsüzdü. Bu seride çok bile yer verdi dünyaya, diğer serilerde daha başları sayılacak yerlerde dünyayı aşmış oluyor ana karakter. Bu seride de farklı olacağını zannetmiyorum, leblebi gibi düşerler yani.
Hoşuma gitmez o zaman o konu. Sonuçta tek başına herkesi kurtarmasını pek sevmiyorum zaten.
Bu adam başta en güçsüz avcıydı. S veyiye - Ulus seviye avcılara tanrı muamelesi yapılacaktı neredeyse. Sonra ne olduysa hepsi kayboldu bazıları katledildi vb.
Tamam S seviye avcıları harcadın ama Ulus seviye avcılar da bambaşka bir şey şimdi. Gidip de onları da çöp gibi gösterme. Görüyorum ki bir tanesi gidecek gibi. Şimdiden öleceksin denildi yakında alırız haberini.

Sevmedim.

Hoşuma gitmez o zaman o konu. Sonuçta tek başına herkesi kurtarmasını pek sevmiyorum zaten.
Bu adam başta en güçsüz avcıydı. S veyiye - Ulus seviye avcılara tanrı muamelesi yapılacaktı neredeyse. Sonra ne olduysa hepsi kayboldu bazıları katledildi vb.
Tamam S seviye avcıları harcadın ama Ulus seviye avcılar da bambaşka bir şey şimdi. Gidip de onları da çöp gibi gösterme. Görüyorum ki bir tanesi gidecek gibi. Şimdiden öleceksin denildi yakında alırız haberini.

Sevmedim.
İyi de öldürenler güçsüz değil ki.Beru mesela tavuk gibi kesti alayını ama güç farkı ortadaydı.Bizimkinde sınır olmadığı için üstüne çıkmış halde kapıştı yendi onu.Ulus seviye avcıya bunu demek için düşmanın da en az o seviyede olması lazım.Normal S seviye ler bizim oğlan nezdinde geride kalıyor.80 civarı S seviye.95+ ulus oluyor gibi.Sadece japon baskınından 10 lvl aldı :D Diğerlerinde bu yok işte.

Sevmedim.
Nedense sürekli seriler hakkinda bilgiye sahipsin, gunceldesin ama sanki haberin yokmus gibi yorumluyorsun şeklinde hissediyorum.

İyi de öldürenler güçsüz değil ki.Beru mesela tavuk gibi kesti alayını ama güç farkı ortadaydı.Bizimkinde sınır olmadığı için üstüne çıkmış halde kapıştı yendi onu.Ulus seviye avcıya bunu demek için düşmanın da en az o seviyede olması lazım.Normal S seviye ler bizim oğlan nezdinde geride kalıyor.80 civarı S seviye.95+ ulus oluyor gibi.Sadece japon baskınından 10 lvl aldı :D Diğerlerinde bu yok işte.
Güçsüz değiller zaten dünyaya göre. Fakat hiç mi hayvansal güç de Ulus seviye avci yok? S seviyelerin bile birbirleri arasinda eşit güç dengesi yok. Ulus seviye avcilardan da aşırı güçlü, bu adamlari yenemese bile az çok karşısında durabilecek birilerinin gelmesini isterim. Sonuçta dünyayi bir tek Jin kurtarmasin. Serinin adı ne kadar "Solo leveling" olsa da güçlü insanlarin ona destek olmasini isterim. Çok bireysel gidiyor zaten seri.

Nedense sürekli seriler hakkinda bilgiye sahipsin, gunceldesin ama sanki haberin yokmus gibi yorumluyorsun şeklinde hissediyorum.
Seriler derken? Bu seriden bahsediyorsan mangasinda güncelim fakat Novelinden hiç haberim yok ileride ne olacak ne bitecek diye. Gecen hafta sadece yorum yaptiktan sonra arkadas bu gelecek bölümün olduğu kısmı atti oraya baktim. Baktigim kısım da zincirlenmis adam ile Ulus seviye avcinin göründüğü yere kadar. Ondan sonrasini spoiler diye okumadim. Çünkü Novel okumuyorum hiç.

Yorumlarindan ileride ki olaylar dediğim gibi olacak izlenimini aldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık