Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

İngilizce okuyanlar mangadex üzerinden okusun derim. Jaimini biraz aceleye getiriyor sanırım.

Kadın iyi afalladı bu arada. :D

Güzel bölümdü de bu kadın "O Jin Woo değildi" derken ne demek istedi? Yani Jin Woo bunu bilerek yaptı bakışından ben öyle anladım. Sanki "Onun içinde başka biri vardı" gibi bir durum ortaya çıkmış.

MuzluYulafEzmesi

İlk okuduğum Web Novel Solo Leveling . Web Çizgi Romanının da çok güzel olmasıyla birlikte başyapıt gibi geliyordu bana ama 3-4 tane gerçekten güzel Web Novel okuyunca Solo Leveling serisinin öyle çokta ahım şahım olmadığını fark ettim . O kadar güzel Web Novel varken neden Solo Leveling serisini Çizgi Romana uyarlamaya karar vermişler acaba ? Gerçekten 2'ye 3'ye katlayacak nitelikte Web Noveller var .

İlk okuduğum Web Novel Solo Leveling . Web Çizgi Romanının da çok güzel olmasıyla birlikte başyapıt gibi geliyordu bana ama 3-4 tane gerçekten güzel Web Novel okuyunca Solo Leveling serisinin öyle çokta ahım şahım olmadığını fark ettim . O kadar güzel Web Novel varken neden Solo Leveling serisini Çizgi Romana uyarlamaya karar vermişler acaba ? Gerçekten 2'ye 3'ye katlayacak nitelikte Web Noveller var .
Beğendiğin bir kaç tanesini yazar mısın? Bir okuyalım

Aslında çok var. Çeviri sitelerinin çevirdiği Çin mangalarının çoğu novel uyarlaması ama o kadar kötüler ki Solo Leveling'in onlar arasında parlaması garip değil bence.

MuzluYulafEzmesi

Beğendiğin bir kaç tanesini yazar mısın? Bir okuyalım
1- Super God Gene
2- Night Rander
3- Overgeared
4- Trash of the Count’s Family
5- The Novel's Extra
6- Release That Witch
Bazısı kimilerine göre Solo Leveling serisinden kötü tabii ki ama evren konusunda , yan karakterleri işleme konusunda Solo Leveling serisinden iyi oldukları için ben daha çok seviyorum . Mesela The Novel's Extra serisinde 3-4 kez ağladım ( Kahroldum ... ) ama Solo Leveling serisinde bir defa bile gözlerim dolmadı . Çünkü o kadar ana karakter odaklı bir seri ki yan karakterlerle aramda bir bağ bile oluşmadı . Oysaki The Novel's Extra serisinde ki bazı karakterlere bazı arkadaşlarımdan daha çok yakınlık duymuştum okurken :D Night Rander ve Super God Gene Serilerinin evrenleri de Solo Leveling serisinin evrenini 10'a 20'e katlar mesela .
Aslında çok var. Çeviri sitelerinin çevirdiği Çin mangalarının çoğu novel uyarlaması ama o kadar kötüler ki Solo Leveling'in onlar arasında parlaması garip değil bence.
Zaten Çin Web Novellerinin çoğu birbirinin kopyası . Bir de Çizgi Romana uyarlarken bir dünya detayı atladıkları için ortaya iyice vasat eserler çıkıyor . Güzel olan Çin Çizgi Romanları bir elin parmağını geçmez herhalde .

Solo Leveling Sezon Arasına Giriyor.

With the coming release of Chapter 110 of Solo Leveling, D&C Webtoon has announced that the series has completed its first season on twitter. Now, what does this mean? You can see it as a close to a season of a show, meaning that Solo Leveling will be on a short break for an unspecified period of time. We do not know when it will return as of this moment but it was referred to as a 'short break' meaning it could possibly be a few weeks or even a few months at worst (probably not a few months but still a possibility). Season 2 will continue where it left off with Chapter 111 and will continue consistent weekly chapter releases once the break is over. Here is a rough translation directly from twitter.

''Hello Readers, this is D & C Webtoon Editing Department. Webtoon <I Alone Level Up> (Solo Leveling) has completed season 1 with episode 110. Webtoon <I Alone Level Up> (Solo Leveling) will return after a short break.''

"Webtoon updated on the Kakao page at 00:00 on March 19 < Solo Leveling > I would like to ask for your interest and love in Season 1 finalization and Episode 110. Thank you for your support. Dream of the D & C Webtoon Editorial Department."

Let's continue to be supportive of the author, artists as we prepare for Season 2!''

Kaynak;
https://twitter.com/dncwebtoon3/status/1240204379757539330

Solo Leveling Discord'undan alıntıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık