Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    309
Kimisi de zevk alıyor bu durumdan sjsjsjsj
Şakası bi yana bu insanlar bizden farklı bir evrende yaşıyor sanırım. 23 yaşında bir erkek olarak ben sık sık aşırı kalabalık köpek sürülerinin yanında tırsa tırsa geçiyorum. Ortaokul veya ilkokuldaki çocukları düşünemiyorum bile. İşin zarar gören insan kısmı da var. E neyi savunuyorlar hâlâ? Hayvanseverlik böyle bir şey değil...

Kimisi de zevk alıyor bu durumdan sjsjsjsj
İnstagramda denk geldiğim posta attığım yorum neticesinde ittaparlar Tarafından linç ediliyorum sjsjskskskks
Olm bu ne la. Bazı womenlar çok aptal ve toxic. Kudurt geç bunlarla tartışılmaz. Tırnaklarını yiyerek mesaj atsınlar hasfbhafsnas

Bir ara twitter’da dolaşırken köpeklere dair bir yazı gördüm. Altındaki yorumlarda x bir kadın kişiliği hepiniz ölün geberin minvalinde şeyler yazmıştı. Profiline girdim ve profilinde tonla köpekleri öldüren kişiler, zayıflıktan kuruyup gitmiş köpekler, sakat kedi köpekler vs. paylaşımlar vardı. Kısacası eleman gece gündüz twitter’da bu tarz paylaşımları paylaşıyor, takip ediyor falan. Sonra da kedi köpeklere dair herhangi bir karşı argüman kullanan kişileri, twitter veya farklı sosyal mecralarda gördüğü köpek katili vs. kişilerle bir tutuyor, ona göre yorum yapıyor. Benim bu mevzuda merak ettiğim, bu sosyal mecralarda bu tarz paylaşımlar yaparak(kedi köpek öldüren kişiler, onlara zulüm edenler vs. bunlara dair paylaşımlar) insanları kışkırtan, kin ve nefrete yönlendiren, kutuplaştıran kişiler, topluluklar kimler? Bence bunların tespiti gerekiyor öncelikle.

Bir ara twitter’da dolaşırken köpeklere dair bir yazı gördüm. Altındaki yorumlarda x bir kadın kişiliği hepiniz ölün geberin minvalinde şeyler yazmıştı. Profiline girdim ve profilinde tonla köpekleri öldüren kişiler, zayıflıktan kuruyup gitmiş köpekler, sakat kedi köpekler vs. paylaşımlar vardı. Kısacası eleman gece gündüz twitter’da bu tarz paylaşımları paylaşıyor, takip ediyor falan. Sonra da kedi köpeklere dair herhangi bir karşı argüman kullanan kişileri, twitter veya farklı sosyal mecralarda gördüğü köpek katili vs. kişilerle bir tutuyor, ona göre yorum yapıyor. Benim bu mevzuda merak ettiğim, bu sosyal mecralarda bu tarz paylaşımlar yaparak(kedi köpek öldüren kişiler, onlara zulüm edenler vs. bunlara dair paylaşımlar) insanları kışkırtan, kin ve nefrete yönlendiren, kutuplaştıran kişiler, topluluklar kimler? Bence bunların tespiti gerekiyor öncelikle.
algoritma. algoritma karşına ne kadar olumsuz şey çıkarırsa etkileşime girip yorum atma olasılığın artıyor. karşıt görüşler daha çok çatışır. algoritma karşıtlık ve negativite ile platformda kalmanı sağlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık