Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
girdiğin konu sokak köpeği sorunu olduğu için olabilir mi bromski
Evet farkındayım. Senin de fark etmen için "Niye sokak köpekleri konuşuluyor" ile "sanki ülkenin tek sorunu sokak köpekleriymiş gibi ve yok olsalar ülke rahatlayacakmış gibi yorumlar görüyorum " yorumu arasında fark var.

Adam ne güzel mesleğinin de getirmiş olduğu bir vicdanla, işin içinde birisi olarak, aslında olması gerekeni anlatıyor ama bir kaç arkadaş kasten mi yapıyorlar anlamıyorum saçma sapan kışkırtmalarla boş muhalefet ediyorlar.

Vergilerimiz dandik dandik bakanlıklara ayrılacağına bir kısmı bu köpeklerin takibini yapan bir kuruluşa gitse tüm sorun çözülür gibi duruyor. Köpeğin takibi, kısırlaştırılması, rehabilite edilmesi güzel fikir. Ama tabi ki buda suistimal edileceği için inanması güç bir konu.

Evet farkındayım. Senin de fark etmen için "Niye sokak köpekleri konuşuluyor" ile "sanki ülkenin tek sorunu sokak köpekleriymiş gibi ve yok olsalar ülke rahatlayacakmış gibi yorumlar görüyorum " yorumu arasında fark var.
"Sadece hani bu konuya ne zaman girsem... demişsin :d o yüzden bi fark yok :S niye SADECE sokak köpekleri sorunmuşçasına konuşuluyor demişsin işte alla alla :S

birader kavramları da lafları da keserle yarıpa ayırmak lazım, kıl payı bırakırsan aynı anlama gelir o

aman neyse ya sen farklı demiş ol hadi eyvallah

Neyse kardeşim boşver en son birinize çok kötü patlıcam , boş yere kimsenin kalbini kirmayayayım. Sizin için hava hoş tabi bunu bana ve meslektaşlarıma yaptıracaklar sonuçta vebalide izlemeside bize kalacak. Benim gözümde bir bebek veya bitkisel hayata bağlı bir insan ile hayvanlar arasında pek fark yok bu üçüde aynı düzeydeler ki gerçektende öyleler ama sırf insanlar rahatsız oldu diye gidip diğer ikisini öldürmüyoruz...
Başka seçenekler var iken sırf paran cebinde kalsın diye hayvanları öldürmek... Sonra sormazlar mı sen kim oluyorsun da bir canlının ölümüne yaşamına karar verebiliyorsun.
Mesleğin neydi? Veteriner falan mısın?

"Sadece hani bu konuya ne zaman girsem... demişsin :d o yüzden bi fark yok :S niye SADECE sokak köpekleri sorunmuşçasına konuşuluyor demişsin işte alla alla :S

birader kavramları da lafları da keserle yarıpa ayırmak lazım, kıl payı bırakırsan aynı anlama gelir o

aman neyse ya sen farklı demiş ol hadi eyvallah
Peki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık