Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] SMITE (2014)

işte onu diyom oyun ilk açıldıgında oynamıştım 15 oyun atmıştım 15 indede rakip geldi sürekli 2 düz yiyom yeni herolar filan geldimi peki

Girdiğim her oyunu kaybediyorum, buradada hep yeteneksizlerle aynı takıma düşüyorum ya. :S Bir kişi bile mi iyi oynayamaz arkadaş? :S

Oynadığın her oyunu kaybediyorsan başka bir Mod dene misal ben önceden Conqueste bayılırdım Arachneyi alır ilk 10Dk surrender butonuna tıklatırdım ya onların takımı ya bizim takım :D

Ama şimdi Conquest - Arena yüzü gören cennetlik anca Gem haftası olunca oynuyorum Assault ile 3vs3 dene hem hızlı hemde eğlenceli oluyor. [ Tabi sevmediğin bir God veya karşıda Heal olursa farklı ]

SyPhonesT sen en son oynayalı 1 yıl olmuş gibi :D
Daha o zamanlar 30 God varsa şimdi 55 felan ve oyun tamamen değişti artık

O değilde en baba adam Baccus Try felan tırt ya :ehe:

:D bana böyle en basit kullanılan godu söylesenize rahat oynayabilceğim zorlanmayacagım :)
Ra en kolayı herhalde oda olmadı Anubis ama Aim'in iyi olmalı :D
[ Birde Anubis için Life steal al başta :D ]

1-11 adamı suçlama arada bende gidiyorum öyle PC kasıyor int donuyor.
Arada Trollük zevkli oluyor ya :ehe:

Nooblar yüzünden bir oyun daha kaybettim. Gün geçtikce soğuyorum şu oyundan.
Soğuman normal , Lol'de liseli sorunu vardı sinir eden burda , yeteneksiz oyuncu sorunu .

En büyük sıkıntı adam God'u açınca direk gelip oyuna giriyor ön araştırma skilleri nedir ne yapmalı nasıl combo yapılır hiç araştırmadan giriyor direk feedliyor seninde 30 dk gibi süren çöpe giriyor.
10 maç ard arda kaybetmişliğim var günün ilk zaferini alamadım.

Bu oyunda biraz mekanik işi önemli , karakteri 3 boyut gördüğün için gang yeme , skil atma sıyrılma gibi işler tamamen oyun oynadıkça gelişiyor.

10 masterye sahip Odin geldi dün adam Golden Skin almış 0-7 oynadı düşün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık