Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi En Çok Rahatsız Eden Film

En Rahatsız Edici Fim?

• Kullanılan toplam oy
    84
Hostel'i üniversitedeyken izlemiştim baya etkilemişti beni ,4-5 gece rüyalara girdi. Birde Monica Belluççi'nin oynadığı dönüş yok filmi etkiliydi baya . Alt geçitteki sahneler iyiydi.

Terrifier diye bir şey çıkmış, leş yemin ediyorum. 250 bin dolar maliyetle 15 milyon dolar gişe yapmış.

Bizden geçmiş artık, şiddeti bünyem kaldırmıyor. Sünger Bob, Family Guy falan izliyorum. :)

Bunlar kadar olmasada yakın seviyede saw film seride iğrenç.senaryo falan hak getire iğrenç şekillerde parçalanan kesilen insanlar.Hani bu sahneler şak anlıkta olmuyor.Yavaş yavaş gösteriliyor.Böyle bir filmin bunca zaman gişe yapıp 10.cu filme kadar gelmeside düşünülmesi irdelenmesi gereken insanların içten içe nasıl ruh halinde olduğunu ortaya koyuyor.

Terrifier diye bir şey çıkmış, leş yemin ediyorum. 250 bin dolar maliyetle 15 milyon dolar gişe yapmış.

Bizden geçmiş artık, şiddeti bünyem kaldırmıyor. Sünger Bob, Family Guy falan izliyorum. :)
Terrifier yeni izledim sayılır slasher gore palyaço filmi çok bir şey beklememek gerekiyor. Özellikle bir kesme sahnesi vardı gözümde tüm filmi o kurtardı.

Rahatsız edici bulmamıştım ben bunu izlerken. Böyle bir dünyada yaşıyoruz, bunu kabullenmek gerekiyor.
Böyle bir dünyada yaşamamız bundan rahatsızlık duymayacağım anlamına gelmiyor. Bence bu konu o kadar basit bir konu değil.
Seni kız çocukların diri diri gömüldüğü zamana götürsek ve orada yaşasan. Böyle bir dünyada yaşıyoruz diyip hiç rahatsızlık duymayacakmısın? Kabullenebilirsin o ayrı ama. Rahatsızlık konusu kabullenmenin ötesinde birşey.

Böyle bir dünyada yaşamamız bundan rahatsızlık duymayacağım anlamına gelmiyor. Bence bu konu o kadar basit bir konu değil.
Seni kız çocukların diri diri gömüldüğü zamana götürsek ve orada yaşasan. Böyle bir dünyada yaşıyoruz diyip hiç rahatsızlık duymayacakmısın? Kabullenebilirsin o ayrı ama. Rahatsızlık konusu kabullenmenin ötesinde birşey.
Üzücü olduğu doğru, izlerken üzüldüm. Fakat rahatsız olmamak ayrı bir konu. Ben bunu izlemeden önce de dünyanın toz pembe bir yer olmadığını biliyordum. İnsan kendi türüne bile neler yapıyor, hayvana acır mı?

Bugün Filistin'de olanlar bu belgeselde izlediklerinden çok mu farklı mesela? Değil, sen bunun olduğunu ve yaşandığını biliyor, çok rahatsız olmadan hayatına devam ediyorsun. Bu belgeseli izledin, rahatsız oldun. Muhtemelen bir yıl sonra aklına gelmeyecek izlediklerin ve o belgeselde gösterilenler yaşanmaya devam ederken sen yine rahatsız olmayacaksın. Kendini bu şekilde kandırmaya devam edebilirsin elbette, o da bir tercihtir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık