Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi En Çok Rahatsız Eden Film

En Rahatsız Edici Fim?

• Kullanılan toplam oy
    84
Rahatsız edici film dediğin requiem for a dream gibi olmalı bence, deneyli vahşetli filmler herkesi rahatsız eder önemli olan onları kullanmadan direkt insan psikolojisini etkileyebilmek. Deneyli vahşetli falan bu tarz filmlerin hepsi bana üçüncü sınıf filmmiş gibi geliyor. Hayatta izlemem.

Bayağı komedi filmiydi. Bir yandan da her türlü gore sahne, iğrençlik var. Rahatsız olurken gülmek için izlenebilir.

Lionel Cosgrove, baskıcı annesi Vera ile birlikte yaşayan bir adamdır. Annesinin itirazlarına rağmen Paquita isimli bir kadına aşık olur ve aralarında bir ilişki başlar. İkili birlikte hayvanat bahçesi gezintisine çıkar ve bu esnada Vera da peşlerinden gider. Vera, bu esnada farklı bir türe ait olan bir maymun-fare tarafından ısırılır ve bir çeşit zombiye dönüşür. Bu olay karşısında dehşete kapılan Lionel yine de annesini bırakamaz ve ona gözkulak olmaya karar verir. Bulaşıcı bir zombi hastalığı da saçmaya devam eden kadın, yaşamak için insanları ısırmaya devam etmektedir. Lionel ise çaresiz bir şekilde kurbanları bodrumlarında saklamaya başlar. Ancak olaylar zamanla çığırından çıkar.
Korku-komedi türünde olan filmin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Peter Jackson bulunuyor.

The Human Centipede sadece kötü bir film rahatsız edecek bir şeyi yok bana göre. Hostel ve Requiem for a Dream güzel fimler. A Srpski rahatsız edici de olsa izlenebiliyor ama Salo O le 120 Giornate di Sodoma hem kötü hem rahatsız edici, izlerken niye böyle bir film çekerler diye sorgulatan cinsten yani alacaksın yönetmeni senaristi ağzını burnunu kıracaksın öyle..

Hepsini izledim bunlar beni rahatsız etmiyor. Küçükken (16 yaş civarlarında) çok fazla kartel infaz videosu izlediğim için sanırım. Filmler gerçek hayat kadar vurucu olmuyor. Elektrikli testereyle infaz edilen insanları görünce diğer her şey sabun köpüğü geliyor

The Human Centipede sadece kötü bir film rahatsız edecek bir şeyi yok bana göre. Hostel ve Requiem for a Dream güzel fimler. A Srpski rahatsız edici de olsa izlenebiliyor ama Salo O le 120 Giornate di Sodoma hem kötü hem rahatsız edici, izlerken niye böyle bir film çekerler diye sorgulatan cinsten yani alacaksın yönetmeni senaristi ağzını burnunu kıracaksın öyle..
Yönetmeni Pasolini bu filmi çektiği yıl öldürüldü zaten. :bilmem: Tam olarak bu filmi çektiği için öldürülmese de bu yüzden bir sürü tehdit felan da almıştı sanırım.

Eraserhead, birlikte olduğu kadının hamile olduğunu öğrenen bir adamın hikayesini konu ediyor. Henry Spencer, uzun zaman önce yaşadıkları bir ilişki sırasında Mary'nin hamile kaldığını öğrenir ve onu kendi evine getirir. Mary, zamanı geldiğinde doğumu gerçekleştirir ancak dünyaya getirdiği şey insandışı bir yaratıktır. Mary evden kaçar ve Spencer için kabus dolu günler böyle başlar. Spencer, birlikteliklerinin ürünü olan 'yaratık', hayali bir kadın ve sıradışı karşı kapı komşusuyla başbaşa kalır.

Son düzenleme:
Hostel filmini ilk çıktığı dönemler izlemiştim. 2005 yapımı, 06da izlediysem işte 9-10 yaş falan oluyor artık. O yaşta travma oluşturmuştu bende. Tek başıma baya bi süre film izlemedim ben. Ama sevdiğim bir tür değil bu film türleri. Korku, gerilim filmi de izlemem ben.

August Mordum Underground. Ama ankettekiler içinden The Human Centipede.
Yıllar önce yaptığım yorumun arkasındayım. Hiçbirini izlemedim bu film de dahil. Ama bir ara en iğrenç filmler tipi şeylere merak salmıştım. Mordum bilmemne içindeki iğrençlik oranı en fazla olanıydı kesinlikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık