Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce Wano Arkı'ndaki En Saçma Şeyler Nelerdir?

Üye silindi 1004

Bir çok saçma mesele var ama aralarından en ilgi çekici olanı Kid nasıl kaido'ya atar yapabiliyor. Düşünsene evreninde mochi'ye haki basan adam var, sen hurdayı ham haliyle kullanıyorsun hala
Killer’a güveniyor olabilir. Kendisi hiçbir şey yapamadı ama, adam Kaido’yu inletti.

Arc'ın kendisi diyeceğim de çok mu acımasız olur acaba? Bir ara baya baya seriyi bırakma noktasına gelmiştim. Okumadan yalandan resimlere bakıyor ya da yorumları okuyup geçiyordum. O derece soğumuştum.

Kara Kral Rayleigh'in 2 yılda öğretemediklerini Hyogoro dayının yoldan geçerken öğretmesi.
şunu okudum ve la bi dk neyi yanlış anlamış olabilirsin diye düşünürken 20 beğeni gördüm ve iyice dumura uğradım. kara kral luffyi eğitmeden önce ne dedi? daha fazla ilerleyebilmen için sendeki haki çeşitlerini açacağım dedi. gel seni ölüm antrenmanlarına sokayım ve 2 senede ryou öğren, meyve uyandır falan mı dedi? ilerlemek isteyenlere sadece gelişmek için bir yol daha açtı. ray luffye zaten dediği gibi hakinin temellerini öğretti ve saldı çayıra. bakın işte bu garip varsayımlar üzerine kurulan önyargılarla seriye bakarak anlatılmak isteneni göremezsiniz.

luffy ray gittikten sonra kendini eğitmiş, sonrasında denizlere açılarak sınırlarını zorlamış. gerçek mücadelelere girmiş, ölüm kalım savaşları vermiş ama neymiş ray açamamış hakisini de sanki aradan hiç vakit geçmemiş gibi hyogoro cinci hocalar gibi luffyi nurlu özüyle badeleyip ryou açtırmış. hayır bi de luffy yine ölüm kalım anında kullanıyor tallam... boş yapmayın adamı hasta etmeyin.

şunu okudum ve la bi dk neyi yanlış anlamış olabilirsin diye düşünürken 20 beğeni gördüm ve iyice dumura uğradım. kara kral luffyi eğitmeden önce ne dedi? daha fazla ilerleyebilmen için sendeki haki çeşitlerini açacağım dedi. gel seni ölüm antrenmanlarına sokayım ve 2 senede ryou öğren, meyve uyandır falan mı dedi? ilerlemek isteyenlere sadece gelişmek için bir yol daha açtı. ray luffye zaten dediği gibi hakinin temellerini öğretti ve saldı çayıra. bakın işte bu garip varsayımlar üzerine kurulan önyargılarla seriye bakarak anlatılmak isteneni göremezsiniz.

luffy ray gittikten sonra kendini eğitmiş, sonrasında denizlere açılarak sınırlarını zorlamış. gerçek mücadelelere girmiş, ölüm kalım savaşları vermiş ama neymiş ray açamamış hakisini de sanki aradan hiç vakit geçmemiş gibi hyogoro cinci hocalar gibi luffyi nurlu özüyle badeleyip ryou açtırmış. hayır bi de luffy yine ölüm kalım anında kullanıyor tallam... boş yapmayın adamı hasta etmeyin.
Hyogora cinci hocalar gibi 1 haftada öğretti hakiyi hiç boşuna hikaye yazma yani.

@twei
Mangada böyle bir diyalog yoktu sanırsam ama animede şöyle bir şey söylettiler Luffy'ye. "2 yıllık eğitimde ne kadar çabalasam da bu hakide ustalaşamadım." B.hakide yeteri kadar yetkinliği yoktu o yüzden yapamadı demek yanlış olmaz. Ki zaten bu janjan Luffy'nin uzun süredir aklındaymış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık