Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sınır

Eline sağlık. Aslında bütün olan adalarla ilgili kısımlar çok beğendim. Tek Parça dan kasın tüm OP evreni değilde sadece Antik Krallık olabilir.
Momonosuke antik silah olsun ya da olmasın ben Zunisha'nın üstündeki şehrin başka bir adanın eksik parçası olduğuna adım kadar eminim. Bu bile insanı heyecanlandırıyor. :D Ne demek. :sapkali:

Zou Plüton olabilir. Wanoda sabit yaşamış olduğu için yeri orada denmiştir. Ayrıca biri için yer belirlemek sabit kalacağına anlamına da gelmez. Gemi planları da filin Plüton olduğunu gizlemek için uydurulmuş planlar olma ihtimali var. Tom da belki de bunu bildiği için zarf attı.

Franky Pluton un tasarımını falan ezberledim demişti dimi, sonra da Vegapunk'ın ülkesine gidip çalışmalarını görmüştü ve teknolojide ne kadar ilerlediğini anlayabilmişti. Belki sebebi kendisinin de savaş gemisi yapma merakından geliyor ama sanki Pluton planlarından öğrendiklerini Vegapunk'ın ülkesinde geliştirmiştir gibi geliyor bana. Ha tabi şöyle bi kötü yanı da var bu şekilde ilerleyince :/ Pluton SunnyGo olabilir mi ://////// belki de Kuma'nın 2 sene boyunca gemiyi koruma sebebi de budur aldhshah lan çok kötü olur hee geri alıyom aman olmasın :d

Üye silindi 5781

Franky Pluton un tasarımını falan ezberledim demişti dimi, sonra da Vegapunk'ın ülkesine gidip çalışmalarını görmüştü ve teknolojide ne kadar ilerlediğini anlayabilmişti. Belki sebebi kendisinin de savaş gemisi yapma merakından geliyor ama sanki Pluton planlarından öğrendiklerini Vegapunk'ın ülkesinde geliştirmiştir gibi geliyor bana. Ha tabi şöyle bi kötü yanı da var bu şekilde ilerleyince :/ Pluton SunnyGo olabilir mi ://////// belki de Kuma'nın 2 sene boyunca gemiyi koruma sebebi de budur aldhshah lan çok kötü olur hee geri alıyom aman olmasın :d
:hhh::hhh::hhh::hhh::respect::respect:

Wano'nun eksik parçaları iyi bir detay. Bu Japonlar ''Ay'' üzerine bir şeyler yapmayı seviyor. Enel getirir son silahı dünyaya.

Coup de Burst en azından Pluton'un bir parçasıdır. Sunny Go boyut olarak küçük ama Big Mom'ın gemisine veya daha büyük bir gemiye(Noah), gemiyle doğru orantılı bir Coup de Burst koyarsan ada falan bırakmaz ortada. SunnyGo minyatür Pluton olabilir.

Pek mantıklı bulmadım şahsen. Pluton Zunisha veya Momonosuke olsaydı onu yapmak için nesillerdir devredilen planlar var olamazdı.

Uranüs hakkında ise yıllardır düşündüğüm bir teori var.

Uranüs'ün bizzat burada çizilmiş aylardan birisi, hatta direk Enel'in gittiği ayın ta kendisi olduğunu düşünüyorum.

(Gerçi üstteki resimdeki ayların hepsi ay olmayabilir. Eskiden insanlar güneş sistemindeki diğer gezegenlerin dünyanın uydusu olduğunu sanıyordu. Ona gönderme var muhtemelen.)

Franky, Pluton'un planlarını hafızaya atıp yaktı diye hatırlıyorum. Hem adamın çocukluğundan beri deniz canavarlarını yenebilecek dünyanın en güçlü gemisini yapacağım diye bir hayali vardı. O yüzden Pluton kesin gemidir. Diyebiliriz ki dünya hükümeti bu gemiyi ele geçirmiş olabilir. Çünkü Franky'nin bizimkilerin veya müttefiklerinin elinde zaten var olan bir gemiyi bir daha yapması hikaye açısından mantıksız olurdu. Belki Vegapunk'dan edindiği bilgiler ve kendi gemi yapma yeteneği ile daha gelişmiş bir sürümünü çıkartabilir ortaya.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Teori'nin antik silah kısmı biraz zayıf, farkındayım, özellikle pluton.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık