Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinemanın En Ayrılmaz ve Unutulmaz İkilisi?

Unknown

Baya zor bir anket olmuş.Burda onlarca sıralanır öyle ama direk bir tane seçsem "Dedektif James Carter ve Baş Müfettiş Lee"
seçerdim.Ve seçtim :D Başarılı bir anket :good:

Ankette olsalardı oyum C-3PO ile R2D2'ya giderdi ama Diğer seçeneğine de basmak istemedim. K ile J diyorum.

Attım :D.
Ben ayrılmaz ve unutulmaz olarak düzeltilsin istemiştim silinmeden ama böyle de pek farklı anlama çıkmıyor.Teşekkürler :)

Star Wars izlemedim ama bunlar robotmuş be bize kanlı canlı adam lazım :D Yoksa bu tarz daha çok vardır.Moon filminde var ilk aklıma gelen.

Ben ayrılmaz ve unutulmaz olarak düzeltilsin istemiştim silinmeden ama böyle de pek farklı anlama çıkmıyor.Teşekkürler :)

Star Wars izlemedim ama bunlar robotmuş be bize kanlı canlı adam lazım :D Yoksa bu tarz daha çok vardır.Moon filminde var ilk aklıma gelen.
Kusura bakma, düzelteyim hemen. Tam okumamışım mesajını, uykum geldi herhalde :D.

En önemlileri eklememişsin.

Valla ikisi arasında kaldım karar veremedim. O yüzden ikili değil üçlü olarak Kemal Sunal+Şener Şen+Halit Akçatepe diyorum. Zaten üçünün oynadığı filmler benim için hep en iyileri olmuştur.

Lee ve Carter muhteşem olsa da Pulp Fiction ikilisi bambaşka be hacı. :/
Seçim yapması zor bir anket, hepsinin yeri ayrı ama Vincent ve Jules'a veriyorum oyumu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık