Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Evet öyle biraz. Ama Age of Ultron ve Winter Soldierda reyizin karizmasını toparlamışlar bence. Yine de çok çr okumadığım için bilemiyorum
Civil War'da daha da toplanacak o karizma, hatta iyi işleyebilirlerse ulaşılmaz bir karizma olacak. :a:

İlk filminden bu yana hiç sevmemiştim, bir türlü ısınamamıştım elemana ama Winter Soldier ve akabinde Civil War hikayesini okumamla epey kanım kaynadı.

Asıl civil war mevzusunu filme yansıtamayacaklar ya ona üzülüyorum. Aslını geçirebilselerdi epik olurdu.

Civil War'da daha da toplanacak o karizma, hatta iyi işleyebilirlerse ulaşılmaz bir karizma olacak. :a:

İlk filminden bu yana hiç sevmemiştim, bir türlü ısınamamıştım elemana ama Winter Soldier ve akabinde Civil War hikayesini okumamla epey kanım kaynadı.
Cap fanı olmama rağmen hatta Avengersda Tony'nin artizlik yaptığı sahnelerde gıcık kapmama rağmen azıcık daha haklı buldum Tony'i:ehe:

Filmlerden yana pek umudun olmasın. Okuduğun hikayeyi bulamayacaksın çünkü.

Asıl civil war mevzusunu filme yansıtamayacaklar ya ona üzülüyorum. Aslını geçirebilselerdi epik olurdu.
Aslını gerçekleştirebilmeleri çok sebepten mümkün değil o yüzden bu filmlerin hepsi için ayrı bir evren oluşturuluyor Marvelde; cinematic universe.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık