Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

çok satan kitaplar için de geçerli bu :S ama en çok satan değil çok satan kitaplar. "en" olunca sapıtıyor

hayır ben daha çok bu anlamsızlıkla insanların kafasını karıştırmaktan başka ne işe yarıyor fransızlar diyorum. kimse tarafından istenmeyen hayatları romantize edip satma, hayatı anlamsız kalacağını düşündüren, bu başına gelmiş yada bunu yaşadığını sanan milyonları etkileyen yada bu hale düşerse bunun da yaşanabilir olduğunu düşünmesini güçlendiren bomboş janralar. günümüz muadili filmlerle sonra edit yapılıp post atılıyor, yaşandı kardeşim en kralı yaşandı diye. insanın bulacaksa da hayat amacını bulmaktan saptıran, ezik büzük poser ve düşündüğünü sanan akılsız tüketici kalmaya iten filmler.

bu arada betimlemenden anladığım bu aralar gereksiz sanata maruz kalıyorsun, azalt
Tüketici kalmak gereksiz betimleme olmuş. Yapılan eylem temelinde tüketime dayanıyor zaten. Farklı olarak arthouse işlerde de anlamın peşindeki insanın elekleri devreye giriyor. Jodorowski tüketirken ihtiyacın olan gereken eleklerle John Wick izlerken kullanacağın elek numaraları başkalaşıyor. Eleğin altından geçenleri sindirmenin hazzına ulaşınca insan, Utnapiştimler aramak zorunda kalmıyor insan, kendi Utnapiştim'i bir kumanda kadar uzağında olunca ✍

Tüketici kalmak gereksiz betimleme olmuş. Yapılan eylem temelinde tüketime dayanıyor zaten. Farklı olarak arthouse işlerde de anlamın peşindeki insanın elekleri devreye giriyor. Jodorowski tüketirken ihtiyacın olan gereken eleklerle John Wick izlerken kullanacağın elek numaraları başkalaşıyor. Eleğin altından geçenleri sindirmenin hazzına ulaşınca insan, Utnapiştimler aramak zorunda kalmıyor insan, kendi Utnapiştim'i bir kumanda kadar uzağında olunca ✍
✍ ✍ ✍

azalt.

tüketiciyle girdin tüketiciyle çıktın. hem tvden değil ben pcden izliyorum ne kumandası romantik paganlığı bırak artık sdfşlgj hem karakterizasyonun hoş olmamış, birine tüketirken demişsin diğerine izlerken, ne yani john wick izleyen gençlerin varoluş sancıları yok mu kardeşim :S semantiği acilen bırakman lazım keza elekten geçen mi değerlidir eleğe takılan mı :S

konuyu oyalarken bi de boş film önereyim.

Son düzenleme:
Aynı surat ifadesiyle 1500 tane film çevirdi eleman. Bi Revolver filminde saçı vardı.

Diğer modeli de Dwayne Johnson, kabız gibi geziyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık