Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Fragman biraz dandik olmuş ama jennifer lawrence ve di caprio ?
Adam McKay yine iyi bir iş çıkarmıştır bence. Yalnız kadroda olmayan yok. O ikisinin üstüne daha da Jonah Hill, Meryl Streep, Timothee Chalamet, Ariana Grande, Mark Rylance, Cate Blanchett var.

DiCaprio da komedi performanslarında iyi, ödül sezonunda adaylıklar görürüz gibi.

Beklentiyi düşük tutuyorum kendi adıma. Ajan Smith yok sanırım olsa bile önemli bir rolü olacağını sanmıyorum o biraz hayal kırıklığı onun dışında fragmandan kimse memnun değil :(

Matrix'in hikayesi böyle bir filmi mantıksız kılıyor benim gözümde. Neo robot, insanların beklenmeyen tercihlerini daha iyi öngörebilmek için yapılmış. Bizim izlediğimiz filmlerde ise onca zamana göre tek fark Neo'nun aşık olması. Neo aşık olabildiği için tekrarlanan olayların zinciri kırılıyor. Ee, aşık olmadan önce Neo neyin eylemini gösterecek?

https://seyler.eksisozluk.com/the-matrix-filminin-ana-konusunun-aslinda-ask-olmasi

Son düzenleme:
Ee, aşık olmadan önce Neo neyin eylemini gösterecek?
Neo makineler ve Zion halkı arasındaki barışı sağladı ama temel amaç bu değil ki... Temel amaç Matrix'ten insan kurtarmak. Neo'nun yeni filmdeki amacı "çıkmak istemeyen" insanları sanal gerçeklikten kurtarmak olabilir. Ne de olsa ilk filmde Morpheus ve Neo arasında şöyle bir konuşma geçiyor;

Ayriyeten trailer'da "Kara Kedi" de görüyoruz, sadece bu detay bile Matrix gerçekliğinin sıkıntıya girdiğini gösterebilir.

Film içerisinde şöyle bir sahne bekliyorum
.

Neo makineler ve Zion halkı arasındaki barışı sağladı ama temel amaç bu değil ki... Temel amaç Matrix'ten insan kurtarmak. Neo'nun yeni filmdeki amacı "çıkmak istemeyen" insanları sanal gerçeklikten kurtarmak olabilir. Ne de olsa ilk filmde Morpheus ve Neo arasında şöyle bir konuşma geçiyor;

Ayriyeten trailer'da "Kara Kedi" de görüyoruz, sadece bu detay bile Matrix gerçekliğinin sıkıntıya girdiğini gösterebilir.

Film içerisinde şöyle bir sahne bekliyorum
.

4. film, zaman akışı olarak diğer 3 filmin önünde olmayacak mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık