Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Avengers'ın yediği pastadan kar almak amacıyla alelacele yapılan bir hamle daha yeni sağlam bitmiş bir seri varken 2012 yılında son filmi çıkmış ki efsane bitirmiş bir seriyi ne bileyim biraz zaman geçeydi Dc üniverse de batmanden başka karakter mi yok yap filmlerini. Niye hemen Batman'i dahil ettiler ki bilmiyorum üçleme çok güzeldi ondan sebep Ben Affleck'e alışamadığımdan beğenmedim zahir bilmiyorum. :(

Fragmanı bende sevmedim ama direk olarak kötü demek olmaz. İzledikten sonra yorum yapalım. Ama benim asıl endişem Suicide Squad'ın nasıl olacağı ile ilgili şuan Batmanden önce Joker var. :(
Son gelen (veya sızan) fragmandan tam olarak tatmin olmayanlar olabilir. Burada unutmamak gerek ki, bu filmin henüz "teaser trailer" denilen ön tanıtım fragmanı. Bu fragmanda filmin genel konusu kısaca tanıtılır, detaylara ve aksiyona çok inilmez. Daha detaylı ve bol aksiyonlu bir fragmanın da geleceği muhakkak, ama onu yazın beklemek gerekebilir.
Superman eğer öldürmek isterse batman onu hiçbir şekilde yenemez.Kafalar karışmasın

İron Man a özenmişler. Parlayan gözleri olan zırh falan. Dc nin elinde bir tek düzgün Batman vardı oda Christian Bale'nin gidişiyle yalan olacak sanırım.
Bide niye savaşıyor bunlar?
Daha niye savaştığını bilmiyorsun onu geçtim çizgi romanı hakkında en ufak bir bilgi sahibi değilsin :/
Gelmiş seri hakkında çok kritik bir yorumda bulunuyorsun.
Eh haklısın. Sadece Sıpaydı , Ayronmen izleyen kitlenin genel düşünme şeklini yansıtmışsın.
Biraz okuyun. :/
[video=youtube;xF6CJLFpY2w]https://www.youtube.com/watch?v=xF6CJLFpY2w[/video]
Zack Snyder az evvel twitterdan paylaştı

"Tell me...do you bleed?" "You will" (burada bir kaan kural gülüşü)
Zırhı güzel yapmışlar :/ Batman kostümü aşırı iri yarı olmuş la :T
Ayrıca sanırım o başrolde ki eleman bu işi kıvıramayacak gibi duruşu bile baştan yanlış :/
Christian Bale de ruh vardı. Bakışlarında bile bir hüzün yatıyordu adamın. Bu bildiğin kalas gibi :/
Neyse beklediğim tek film. Umarım güzel olur :/
Umarım Supermanin diz çöküp tövbe etme sahneleri olursa tadından yenmez
Fragman ne çok güzel ne çok kötü orta dereceli bir şey :/

He siz Im Bagman'i istiyorsunuz :ehe:

Son Batman'i Batman yapan 2. Filmdi 1. idare ederdi 3. iyi bile değildi
Buradaki Batmanı görsem arkama bakmadan kaçarım :flaugh:

Merak ettim ya. Bu adamlar niye kapışıyor ve nasıl kapışacaklar? Bu dünyaya dair hiçbir bilgim yok desem yeridir ve nasıl bir mücadele olabilir ki? Yani Superman tek atmaz mı direk? Biri beni aydınlatabilir mi?

He siz Im Bagman'i istiyorsunuz :ehe:

Son Batman'i Batman yapan 2. Filmdi 1. idare ederdi 3. iyi bile değildi
Buradaki Batmanı görsem arkama bakmadan kaçarım :flaugh:
Ne bakımdan 2. film dedin ki ? Joker sebebi ile mi ? :/
Batmanin 1. filmi gayet mükemmel denilebilecek seviyede.
Karakter çok güzel yansıtılmıştı. Batmanin daha doğrusu Batman ve Bruce Wayne çatışmaları ruh hali , suç psikolojisini araştırması
hepsinin detayını inilmiş ve çok güzel yansıtmışlardı.
Ras Al Ghul karakteri , Jokere göre daha ilgi çekici olmasada birinci film kusursuzdur.
2.Filmin tek özelliği Villian onun haricinde bütün Batman /Bruce Wayne derinliği 1. Filmde mevcut.

Ne bakımdan 2. film dedin ki ? Joker sebebi ile mi ? :/
Batmanin 1. filmi gayet mükemmel denilebilecek seviyede.
Karakter çok güzel yansıtılmıştı. Batmanin daha doğrusu Batman ve Bruce Wayne çatışmaları ruh hali , suç psikolojisini araştırması
hepsinin detayını inilmiş ve çok güzel yansıtmışlardı.
Ras Al Ghul karakteri , Jokere göre daha ilgi çekici olmasada birinci film kusursuzdur.
2.Filmin tek özelliği Villian onun haricinde bütün Batman /Bruce Wayne derinliği 1. Filmde mevcut.
Kişisel görüşüm Joker ile alakası yok Korkuluk dışında ilk filmde beni etkileyen kimse yoktu.
2. Filmde iş biraz Sy-fy aşırı kaçsada film bildiğin mükemmeldi şimdi bunu açıklamaya gerek bile yok.
3. Ortada zaten :D

eyelips

Merak ettim ya. Bu adamlar niye kapışıyor ve nasıl kapışacaklar? Bu dünyaya dair hiçbir bilgim yok desem yeridir ve nasıl bir mücadele olabilir ki? Yani Superman tek atmaz mı direk? Biri beni aydınlatabilir mi?
Tam olarak değil de zamanın varsa Batman the dark knight returns 2 izle derim az çok buna benzeyecek diye düşünüyorum bur da animasyon da batman'in giydiği zırh la film de ki zırh aynı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık