Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

İlla bir Spiderman’i yermek istiyorsanız The Amazing Spiderman serisine istediğiniz kadar sövebilirsiniz.

Aşk filmi mi ne olduğu belli değil.
Heleki avon dergisinden çıkma cast seçimi acayip itici ve bi o kadar kötüydü.
Tek ama tek iyi yanı ikinci filmdeki görsel efektleriydi.
Onun dışında filmleri at çöpe gitsin.

Sinemayı bitirdi bunlar. Birbirinin aynısı kötü filimleri yapa yapa zengin oldular. 20 yılda şu lanet örümceğin 7 filmi çıktı, arada animasyon filanda atıyolar. 7 filmin tamamı aynı şeyin lajiverti ve insanlar hala izliyor. Örümcek ağ, yumruk ve tekme atarak kötü adamları yakalamaya çalışıyor, ilk başta çuvallıyo. O ara bir iki insan kurtarıyor şekil şukul, geri kalan okul zamanı ve kız arkadaşı filan ve finalde kötü adamları yakalar. 7 filmde aynı be. Aksiyon sahneleri bile aynı.

Herşeyi dozunda bırakın. Super kahraman filmlerini boykot ediyorum. Biz yeni orjinal seriler istiyoruz.

@RedTeroR @BattalGazi @Kenshiro @Historia

Sinemayı bitirdi bunlar. Birbirinin aynısı kötü filimleri yapa yapa zengin oldular. 20 yılda şu lanet örümceğin 7 filmi çıktı, arada animasyon filanda atıyolar. 7 filmin tamamı aynı şeyin lajiverti ve insanlar hala izliyor. Örümcek ağ, yumruk ve tekme atarak kötü adamları yakalamaya çalışıyor, ilk başta çuvallıyo. O ara bir iki insan kurtarıyor şekil şukul, geri kalan okul zamanı ve kız arkadaşı filan ve finalde kötü adamları yakalar. 7 filmde aynı be. Aksiyon sahneleri bile aynı.

Herşeyi dozunda bırakın. Super kahraman filmlerini boykot ediyorum. Biz yeni orjinal seriler istiyoruz.

Ne mesela, 11 eylülden sonra amerikan sınamasında hortlayan faşizm bide feminist yeniden çekimler sayesinde bitti bence sinema. Süperkahraman filmlerini ben artık izlemesemde çocuklar seviyo ne ilişiyorsun.

Ben sinemayı bitirdiklerini düşünmüyorum. Sonuçta her dönem seyircinin ilgisin çeken bir tür olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık