Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Sünger Bob 3d ile ben çocukken Power Rangers"tan önce Goosebumps vardı filmleri çekiliyomus :)
Goosebumps ilginç olacak gerçekten.
Yazarın eğer hikayeleri yazmaz ise gerçeğe dönüşüyor diye bir hikaye yapmışlar.
Hani her hikayenin başındaki açıklayan adam mantığı bayağı iyi fikir aslında :ehe:

Hitman Filmi zaten yokmuydu ? Ben izlemiştim süper değildi ama bi fark göremedim konuya özenelim demişler noktayı kaçırmışlar.
Önemli olan ajan 47 konu değil :ehe:
Bu yeni çekilen versiyonu sanırım. Bazı yerlerde Hitman 2 olarak geçiyor. Ancak farklı yapımlar. :/
Film rezillik olmuş bunlar ajan 47 konseptini anlamamışlar.

Deadpool filminde Colossus ve Angel Dust karakteri gözükecekmiş. Yeni mutantlar gelince eklemeye devam ediceğim. İlginç bir film olacak

Kodi Smit-Mcphee (isme gel) X-Men Apocalypse de genç Nightcrawler'ı canlandıracakmış.
Prof.X, Magneto, Beast, Mystique, Cyclops, Jean, Storm, Nightcrawler, Gambit, Moira abla ve Wolverine derken ekip baya kalabalık oldu. Daha Dazzler falan düşünülüyor . Bu kadro güç bela Apocalypse i alır. Atlılar falan derken on numara bir film izleyeceğiz.

Edit: Quicksilver'ı söylemeyi unutmuşum :D

Kodi Smit-Mcphee (isme gel) X-Men Apocalypse de genç Nightcrawler'ı canlandıracakmış.
Prof.X, Magneto, Beast, Mystique, Cyclops, Jean, Storm, Nightcrawler, Gambit, Moira abla ve Wolverine derken ekip baya kalabalık oldu. Daha Dazzler falan düşünülüyor . Bu kadro güç bela Apocalypse i alır. Atlılar falan derken on numara bir film izleyeceğiz.

Edit: Quicksilver'ı söylemeyi unutmuşum :D
Ben atlıları kim yapacaklar onu merak ediyorum çizgi romana sadık kalacaklarını düşünmüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık