Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bence de güzel duruyor. Özellik JL fragmanından sonra bu baya iyi geldi.
İzleriz izlemesine de biraz mantık yürütünce Allahın Afrikasında uzay teknolojisi ne arıyor, Starkta yok bu kadar teknoloji. 1 mm bilmiyorum Black Panter hikayesini ama izleyince akla gelen ilk soru bu oluyordur herhalde.

Bir de anime kültürüne alışınca marvel karakterlerinin çöp gelmesi sizde de oluyor mu bilmiyorum. Zırh giymiş herif pençe atıp duruyor. Hiç aksiyona sokamıyor beni bu durum. :)

Antipatik bişeyi hiç sevemiyorsan; bu kelimenin yerine itici, sevimsiz gibi Türkçe olan cazip kelimeler de var
Türkçe den kastin sanirim öz türkçe olmalı ama kurduğun cümlede dahi öz türkçe olmayan kelimeler var .Antipatik kelimesi de fransizcadan dilimize gecen bir kelimedir.Hem bu konuda o kadar hassas olmani da anlamiyorum.Her yerde sözlükte bulunmayan kelimeler kullaniliyor.

İzleriz izlemesine de biraz mantık yürütünce Allahın Afrikasında uzay teknolojisi ne arıyor, Starkta yok bu kadar teknoloji. 1 mm bilmiyorum Black Panter hikayesini ama izleyince akla gelen ilk soru bu oluyordur herhalde.

Bir de anime kültürüne alışınca marvel karakterlerinin çöp gelmesi sizde de oluyor mu bilmiyorum. Zırh giymiş herif pençe atıp duruyor. Hiç aksiyona sokamıyor beni bu durum. :)
Bende de oluyor bu durum. Saitama'yı koy Marvel'e çoğunu tekler. Şu çizimler çok güzel :D

Ben de hiç bilmiyorum Black Panther'in hikayesini falan ama fragman ilgimi çekti. Diğer konuya gelince de evet aynısı bana da oluyor. Özellikle seinen seven ve izleyen biri olunca bazen çok saçma bile gelebiliyor bu filmler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık