Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Mihawk

The Man From Earth'ü izledim dün gece. Çok geç tanışmışım bu filmle böyle sürükleyici ve akıcı bir senaryo ile karsilasmayali uzun bir süre geçmişti. Film sadece tek bir odada geçmesine ragmen hiç sıkıcı gelmedi bana. Belkide bilinmeyen ve henüz aydınlatılmamış alanlar hakkında kurgusal yaklaşımları olduğu icindir. Birde benim gibi bu konu hakkında az biraz bilgisi olan adam izleyince harbiden de hem belgesel tadında hemde görüş bildiren nadide eserlerin arasına girdi benim için.
Ben önceden özledim de, 1 ay havari modunda takılmıştım. :D

Bence gayet mantıklı. Olabilir böyle bir şey.

Split filmini izleyin. Son zamanlarda senaryo olarak oyunculuk olarak diğer filmlere göre oldukça iyidir.

Edit: The Man from Earth işlediği konudan ziyade işleniş teması ve oyunculuk olarak çok çok iyi bir filmdir. Öyle çok yüksek bütçeli ve milyon tane oyuncular yerine görünen 5-6 kişiden olan, başından sonuna kadar sadece sohbet içeren ender filmlerden birisidir. Bu filmi sakin kafayla gecenin bir yarısında bir elinizde biranız öbür elinizde sigaranız kulağınızda kulaklık ile izlemelisiniz. :)

Split filmini izleyin. Son zamanlarda senaryo olarak oyunculuk olarak diğer filmlere göre oldukça iyidir.

Edit: The Man from Earth işlediği konudan ziyade işleniş teması ve oyunculuk olarak çok çok iyi bir filmdir. Öyle çok yüksek bütçeli ve milyon tane oyuncular yerine görünen 5-6 kişiden olan, başından sonuna kadar sadece sohbet içeren ender filmlerden birisidir. Bu filmi sakin kafayla gecenin bir yarısında bir elinizde biranız öbür elinizde sigaranız kulağınızda kulaklık ile izlemelisiniz. :)
Ben Brükseldeki adamın içlerinden biri olabileceğini düşündüm hep. Birde hatunu yanına almamalıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık