Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Civil War'e baktım şimdi, Etkisi hala üstümde olduğu için midir bilmiyorum ama bildiğin Tony haklı, Bütün filim ''Bucky Bucky Bucky'' diye gezdi Kaptan ayıptır.

Onemli degil

Bu arada ey ahali bana "ölü ozanlar dernegi" gibi bi film onerebilir misiniz?
Ölü ozanlar derneğini sevdiysen Can Dostum a (Good Will Hunting) aşık olabilirsin, başrolde yine Robin Williams var ve yanında Ben Affleck ile Matt Damon da yer alıyor :)

Son düzenleme:

Yami

X men apocalypse izledim de bu nedir ya :(

Yahu abi bu nasıl bir hayal kırıklığıdır anlatamam. Çok uzun yazacak şeylerim var lakin eriniyorum.
En basitinden len sen apocalypsin lan. İlk mutant ulen senin ayağının tek hareketi evren titretmeli :(
Abuk subuk hareketler boş boş muhabbetler. Mistiği tutmuş 1 saat boğazını sıkıyo.
Len dokunduğunda suyunu çıkarıp atman lazım bi köşeye. Çıldıracaktım resmen yahu.
Wolverine de sırf prim için koymuşlar neyse ki filmin güzel tek yanı o. İlk mutant Wolverine olsa daha iyiydi.
Magneto desen bıktık artık yine polonya yine ailemi öldürdüler ühühühüü ben artık kötüyüm zehahaha herkesi öldürecem.
Yettiniz be :/ Mistik desen kahraman ilan edilmiş , x man felan eğitiyo. Len sen mistiksin yani :(
Neyse ben böyle bi film izlemedim.
Apocalypse dedik saçma sapan mizah anlayışı , dandik tebessüm , abuk subuk hareketler silsilesi...
Ya git alla sen :(

X men apocalypse izledim de bu nedir ya :(

Yahu abi bu nasıl bir hayal kırıklığıdır anlatamam. Çok uzun yazacak şeylerim var lakin eriniyorum.
En basitinden len sen apocalypsin lan. İlk mutant ulen senin ayağının tek hareketi evren titretmeli :(
Abuk subuk hareketler boş boş muhabbetler. Mistiği tutmuş 1 saat boğazını sıkıyo.
Len dokunduğunda suyunu çıkarıp atman lazım bi köşeye. Çıldıracaktım resmen yahu.
Wolverine de sırf prim için koymuşlar neyse ki filmin güzel tek yanı o. İlk mutant Wolverine olsa daha iyiydi.
Magneto desen bıktık artık yine polonya yine ailemi öldürdüler ühühühüü ben artık kötüyüm zehahaha herkesi öldürecem.
Yettiniz be :/ Mistik desen kahraman ilan edilmiş , x man felan eğitiyo. Len sen mistiksin yani :(
Neyse ben böyle bi film izlemedim.
Apocalypse dedik saçma sapan mizah anlayışı , dandik tebessüm , abuk subuk hareketler silsilesi...
Ya git alla sen :(
Benim gibi düşünen biri daha çıktı çok şükür.
Benim Jean Gray i öyle abuk subuk bir şekilde güçlerini serbest bırakarak Apocalypsi yi yenmesinde bitti gözüm de her şey senin dediklerini saymıyorum bile.. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık