Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

X-Men Apocalypse
On numara filmdi bence. Epey beğendim.

X-Men Apocalypse
Fena değildi film. Genel anlamda iyiydi ama bi ''Days of Future Past'' etmez. Quick Silver'in okuldakileri kurtarışı efsaneydi yanlız. Logan reisin çıkışıda iyiydi, azda olsa gördük. Credit den sonraki sahneyi pek anlayamadım anlayan varsa aydınlatsın
beni.imdb puanını haketmiş. 7.8/10
Mister Sinister ile alakalı sanırım.

zootopia'yı halen izlemeyen varsa izlesin baya güzel yapmışlar. görsellik olarak şu dinazorlu film kadar değil ama o şehir felan komedi hikaye 10/10 :D

Görsel olarak güzeldi karakterler açısından bilmiyorum bazıları oturmuş bazılarını beğenmedim. Peter zaten olaydı Peter in sahneleri çok iyiydi o konuda çok beğendim ama Jean karakteri özellikle çok gıcığıma gitti mantık olarak Jean daha bilmem kaç yaşında bile o gücünü kontrol edemiyordu bırak Apocalypse yi yenmeyi yani günü kurtaran Jean mi oldu o konuda muallakta kaldım. Ama eski tadı vermiyor artık. Logan nın ben baya dövüşeceğini falan sanıyordum. Ama bir iki dakika göründü gitti. Onun haricinde Raven oldu bitti Jennifer in oynamasına alışamadım bir türlü bilmiyorum. Bir iticilik var ama Charles,Peter ve Magneto hatırına izlenir yani..

Civil War beni BvS kadar etkilemedi. Marvel asla Lex Luthor veya Joker gibi bir kötü adama sahip olamayacak :a: Lex Luthor'un Lois Lane ve Superman ile olan konuşmalarını yaz bir yere oku oku ibret al.

Warcraft'ı nasıl buldunuz.
filmden 1 saat önce çıktım eleştirmenler filmi harcamış ama ben çok beğendim resmen bitmesin diye baktım :D

edit: bazı noktalarda türk filmi kıvamı verdi mesela:

sonda ki sahnede hemen gaza gelip alliance diye bağırmaları melezle luthorun aşık olması gibi

ama genel olarak film çok iyi eleştirilere kulak asmadan gidip izlemek lazım insana hoş bi duygu bırakıyo.

filmden 1 saat önce çıktım eleştirmenler filmi harcamış ama ben çok beğendim resmen bitmesin diye baktım :D

edit: bazı noktalarda türk filmi kıvamı verdi mesela:

sonda ki sahnede hemen gaza gelip alliance diye bağırmaları melezle luthorun aşık olması gibi

ama genel olarak film çok iyi eleştirilere kulak asmadan gidip izlemek lazım insana hoş bi duygu bırakıyo.
Imdb puanı ortada, 8 puan. Eleştirmenler halt yemiş. Normal izleyicilerden beğenmeyenini görmedim henüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık