Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Roronoa Zoro

Alu daha önemli çok ciks karakterdi.
Arufonso :'( CGI manyağı olmaz inşallah.Biliyorsun, artık otu boku CGI yapıyorlar.

Bunu bilmiyordum işte bende izlerim güzel olursa .. :D
Büyük ihtimalle uyduruk olur ama Hollywood'un dikkatini çekmesi için öncelikle caponların uyduruk bir filmini yapması gerekiyor.
Adamlarn live action tarihlerinde yaptıkları tek düzgün iş Ruruoni Kenshin herhalde

Arufonso :'( CGI manyağı olmaz inşallah.Biliyorsun, artık otu boku CGI yapıyorlar.

Büyük ihtimalle uyduruk olur ama Hollywood'un dikkatini çekmesi için öncelikle caponların uyduruk bir filmini yapması gerekiyor.
Adamlarn live action tarihlerinde yaptıkları tek düzgün iş Ruruoni Kenshin herhalde
One Piece'i de yapacaklar bi gün.İşte o gün tükenecez :D Bu kadar popülerlikle kesin yapacaklar ama :fool:

Ya ben bir kaç animenin kini izledim cidden güzel olmuyor. Aynen dandik olur herhalde.

Roronoa Zoro

One Piece'i de yapacaklar bi gün.İşte o gün tükenecez :D Bu kadar popülerlikle kesin yapacaklar ama :fool:
One Piece'in olmaz yav :( Mesela her bir acı bir film yapsalar olabilir de, kim o kadar para yatırır ki?

Ya ben bir kaç animenin kini izledim cidden güzel olmuyor. Aynen dandik olur herhalde.
İzlemediysen Kenshin serisini izle cidden güzel yapmış adamlar.
---
HBO'dan FMA izlesek nasıl olur ama, of be! Kanım dondu.

Unknown

Açıkcası ben FMA nın filmini japon değil de biraz daha ortak yapım olmasını isterdim. Japon filmleri animeleri gerçekten de kötü uyarlanıyor. Hele ki şuan çekilecek film doğu kültüründen çok batı kültürü barındırıyor. Yani umutların yüksek olmaması en güzeli.

Roronoa Zoro

Açıkcası ben FMA nın filmini japon değil de biraz daha ortak yapım olmasını isterdim. Japon filmleri animeleri gerçekten de kötü uyarlanıyor. Hele ki şuan çekilecek film doğu kültüründen çok batı kültürü barındırıyor. Yani umutların yüksek olmaması en güzeli.
Tabii ki, Elric kardeşler direkt Alman, yaşadıkları bölge Britanya,Ishvallılar Orta-Doğulu. Sen git bütün casti capon seç.

Civil War'dan çok ufak bir sahne gösterilmiş Jimmy'de:

Bucky'e tekme tokat dalınır mı sorusunun cevabı.
Yalnız şarjör elde kalıncaki Tony'nin yüz ifadesi 10 numara.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık