Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Batman her ihtimale karşı kriptonit taşıyodu yanında kontrolden çıkması olasılığına karşın ama bir vs de kullanması biraz adilik gibi :D Superman de zaten tam gücüyle dövüşmüyor yoksa tek tokatlık işi var Batman'in
Bende onu diyorum yaa.. zaten üflese zırhı donar, serçe parmağı ile kırar :D

Supermen normal şartlarda Batman'e tek atması lazım.. çizgi roman veya çizgi dizilerini izlemediğim için nedir bilemiyorum. Filmin zaten fragmanları olağanüstü. Sinemaya çıktığı ilk gün gidecem o derece.

Bu arada "Mısır Tanrıları"nı izleyen var mı? İyi mi o film. 10 üzerinden kaç verirsiniz. Teşekkürler.
Sakın izleme Mısır Tanrılarını senaryo çok kötü ...

Supermen normal şartlarda Batman'e tek atması lazım.. çizgi roman veya çizgi dizilerini izlemediğim için nedir bilemiyorum. Filmin zaten fragmanları olağanüstü. Sinemaya çıktığı ilk gün gidecem o derece.

Bu arada "Mısır Tanrıları"nı izleyen var mı? İyi mi o film. 10 üzerinden kaç verirsiniz. Teşekkürler.
Batman'in kutuları var. Her JLA üyesinin kötü yola düşmesi halinde onların nasıl durduralacağının planını yapmış yani. Superman onun kutusunu sorduğunda, beni anca sen durdurursun diyordu yanlış hatırlamıyorsam. Batman her zaman Superman'in yoldan çıkması durumunda onun karşısına çıkan bir güvenlik önlemi gibidir. Yardım alarak da olsa, tekme tokat yapılan bir dövüşte Superman'i yenebilmiş tek insandır.

bilmiyorum izleyen var mı varsa bana katılır beats of no nation filminde idris elba'nın oyunculuğu bu seneki en iyi aktör adaylarının hepsinden daha iyi. ironi ise idris elba aday bile değil. leo falan hikaye yani, izleyen hak verir.

Batman'in kutuları var. Her JLA üyesinin kötü yola düşmesi halinde onların nasıl durduralacağının planını yapmış yani. Superman onun kutusunu sorduğunda, beni anca sen durdurursun diyordu yanlış hatırlamıyorsam. Batman her zaman Superman'in yoldan çıkması durumunda onun karşısına çıkan bir güvenlik önlemi gibidir. Yardım alarak da olsa, tekme tokat yapılan bir dövüşte Superman'i yenebilmiş tek insandır.
"Justice league doom" animesinde Superman, Batman'e sorar. "Herkesi durdurma planın var. Ya sen yoldan çıkarsan senin durdurma planın var mı?" Batman, "evet var. Justice league" der. Çizğiromanında farklı mıdır bilmem. Batman'ı anca Justice League durdurabilirmiş.

"Justice league doom" animesinde Superman, Batman'e sorar. "Herkesi durdurma planın var. Ya sen yoldan çıkarsan senin durdurma planın var mı?" Batman, "evet var. Justice league" der. Çizğiromanında farklı mıdır bilmem. Batman'ı anca Justice League durdurabilirmiş.
Dediğin gibi de olabilir. Net hatırlamıyorum, ama bunlara benzer bir şey söylüyordu.

Supermanla kapıştığı çizgi romanı hatırlıyor musun? JL üyeleri için hazırladığı planlar dışında böyle bir şey gerçekleşiyor mu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık