Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Kahraman filmlerinden pek hoşlanmam ama Deadpool güzel olmuş. Bu yolun yolcuları ise zaten salyaları akarak izlemiştir. :/

Deadpool güzel film di şuan geldim. Komiklikli şakalı sahneleri gondermeleri vardı. Güldürdü falan ama nefesim falan kesilmedi gülerken. :( Abartmayın. Ayrıca ilk filmin ilk yarısindaki aksiyonu fragmanda hepsini izlemem ve filmin kısa olması hoş değildi. Bence en komik olay credits sonuydu beklemeyenler çok şey kaçırır kesin bekleyin.

Bazı sahnelerde kimse gülmedi ben gülerken bir garip oldum. Göndermeleri falan anlamadılar.

Deadpool
Captain Deadpool sahnesi mesela. Mal gibi baktılar.

Aksiyon ve makara bu kadar uyumlu olurdu ancak. Kesinlikle git. Marvel, Dc filmlerini sevmeyen arkadaşım bile çok beğendi filmi.

Sondaki bekleme bölümünü kim söylemişti hatırlamıyorum ama salonun yarısı onu bekledi. :D

Bu arada filmi +18 umuduyla beklemiştim. Sonra +15 dediniz hadi neyse dedim. Bilet almaya gittiğimde afişte 15 yaş altı ebeveyn gözetimi diyordu. Salonda ne göreyim yarısı ilkokullu. Neden ama. :/ Keşke akşam gitseydim. :/

Karakterlerin hepsi iyiydi ya neredeyse. Fazla söze gerek yok aslında, efsane film. :D
Filme gittim aynı şeyleri yazmaya gerek görmedim +1 :D

Deadpool filmini yedi yıla yakın süredir bekliyordum-tüm hayatım boyunca vizyona girmesini beklediğim tek film. Perdede başlangıç sahnesi çıktığında duygu bombardımanına maruz kalmadım dersem yalan olur.

Filmi genel anlamıyla beğendim. Espriler ise beklentimin üzerinde çıktı.

Köprü sahnesinde senaryonun bu kadar basit olmasına, ve bu sahnelerde Francis'in çok pasif konumlandırılmasına epey rahatsız oldum ama daha sonra Fox tarafından yapılan 7 milyon dolarlık bütçe kesintisi yüzünden Francis ve Deadpool arasında geçen bir motorsikletli kovalama sahnesinin senaryo ekibi tarafından kırpılmak zorunda kaldığını öğrendim. Eleştirilmesi gerekenin kimler olduğunu takdir ederseniz hepimiz biliyoruz.

İyileşme yeteneği Wolverine'den kat kat fazla olan Deadpool'un, kopan elinin bu kadar uzun sürede yenilenememesi saçmalığını görmemiş gibi davranıyorum.

Benim girdiğim seansta deadpool cosplayi yapmış adam vardı. Silahları falan her şeyi yapmış baya iyi olmuştu. Film başlamadan perdenin önüne çıktı millet alkışladı falan filan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık