Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Super Bowl için hazırlanan fragmanlar.

Şaka gibi ya :D ama güzel reklam şimdi yalan yoh :ehe:

Iron-man'in tarafı döver bence ve spider-man gene yok ilginç :confused:
Bu arada acaba o Tony'nin nano eldiven spider-man için mi ? [ Ultimate spierman izleyen bilir görünmezlik felan Uuu beybi :D ]
Bunu ben paylaşmaya gelmiştim :D Tonylerin tarafında Vision var zaten o herifi kim tutçak merakla bekliyorum :D
Black Panther çok karizma duruyor :D

Bunu ben paylaşmaya gelmiştim :D Tonylerin tarafında Vision var zaten o herifi kim tutçak merakla bekliyorum :D
Bence olay söyle.
Black Panter _ Falcon [ Black VS Black :D ]
Spider-man _ Ant-man
Iron-man _ Captain Umerica
Warmachine _ Winter Soldier
Vision _ Scarlet Witch [ Evlenecekler :D ]
Black Widow _ Hawk Eye [ kankiler %100 ]

Böyle bir şey bekliyorum ben :ehe: O değilde gene iyi becermişler comic'in hikayesini okudum alakası yok ama baya yakın olmuş gene :D

Onu Scarlet Witch tutar. Zaten Comic-con'da gösterilen fragmanlarda öyle bir dövüş sahnesinin olduğu söylenmişti. Ayrıca Natasha'nın Tony'nin tarafında olmasının nedeni de muhtemelen yapımcıların bu taraf çok sap oldu bir tane de kız verelim mantığı :D. Scarlet'in Tony'nin tarafında olması saçma olurdu.

Bence olay söyle.
Black Panter _ Falcon [ Black VS Black :D ]
Spider-man _ Ant-man
Iron-man _ Captain Umerica
Warmachine _ Winter Soldier
Vision _ Scarlet Witch [ Evlenecekler :D ]
Black Widow _ Hawk Eye [ kankiler %100 ]

Böyle bir şey bekliyorum ben :ehe: O değilde gene iyi becermişler comic'in hikayesini okudum alakası yok ama baya yakın olmuş gene :D
Ben ilk gördüğümde filmi civil war değil de fallen son yazıyodu. Belki ikisinin karışımı olur ama civil war hikayesiyle pek alakası yok gibi

Ben ilk gördüğümde filmi civil war değil de fallen son yazıyodu. Belki ikisinin karışımı olur ama civil war hikayesiyle pek alakası yok gibi
Ya işte görüş ayrılığı kısmını iyi yapacaklar gibi
ve gizli kimlik yerinede kendimiz için mi devlet için mi çalışıyoruz olayı var.
Comic'teki ile alası yok ama Sinama evreni için güzel olacak gibi duruyor. Ben bu kadarda beklemiyordum :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık