Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bende tam bunu paylaşmaya geliyordum:D

Doomsday Reyiiiz

Yalnız pek hoşuma gitmedi bu olayı fragmanda açık etmeleri. Fragman Batman vs Superman üzerinden gitmeli, sonrasında ne olacağı, bir araya gelip gelmeyecekleri falan filme kalmalıydı bence.

Bu arada ikinci fragman daha iyiydi ama bununda pek aşağı kalır yanı yok.
Tipi garip olmuş

Fragmanı izledim, 2016 gerçekten de geek yılı olacak gibi.
Doomsday olayı biraz kafamı karıştırdı açıkcası. Çizgi roman okuyucuları bilir kendisi Superman'in celladı, onu görmemiz Superman'in sonunu görmemiz anlamına mı gelecek onu çok merak etmekteyim, izleyip göreceğiz.

Fragmanı izledim. Sonda gösterilen şey muhtemelen Doomsday değil. Kendisi biraz ağır kaçar o üçlüye. Superman'i bile döve döve öldürebilen bir hayvanattan bahsediyoruz. Ortak görüş o şeyin Wraith olabileceği yönünde, fakar Doomsday'in oluşum evrelerindeki güçsüz hali de olabilir tabii.

Bu arada Bruce çok fena laf soktu Superman'e, içimin yağları eridi. Doğrudan Türkçe yazayım, İngilizce'si iyi olmayan arkadaşlar da anlasın.

C. Kent: Batman gibi bir kanunsuzun kahraman olarak görülmesi doğru mu sizce?
B. Wayne: Daily Planet iki yüzlülük yapıyor bence. Ağaçtan kedi kurtarsa bile ortalığı yerle bir eden birine kahraman gözüyle bakıyorlar.
C. Kent: Dünya sizinle aynı görüşte değil ama.
B. Wayne: Gotham şehrinin ve benim, palyaço gibi giyinmiş delilerle ilgili kötü bir geçmişimiz var.

Fragmanı izledim. Sonda gösterilen şey muhtemelen Doomsday değil. Kendisi biraz ağır kaçar o üçlüye. Superman'i bile döve döve öldürebilen bir hayvanattan bahsediyoruz. Ortak görüş o şeyin Wraith olabileceği yönünde, fakar Doomsday'in oluşum evrelerindeki güçsüz hali de olabilir tabii.

Bu arada Bruce çok fena laf soktu Superman'e, içimin yağları eridi. Doğrudan Türkçe yazayım, İngilizce'si iyi olmayan arkadaşlar da anlasın.

C. Kent: Batman gibi bir kanunsuzun kahraman olarak görülmesi doğru mu sizce?
B. Wayne: Daily Planet iki yüzlülük yapıyor bence. Ağaçtan kedi kurtarsa bile ortalığı yerle bir eden birine kahraman gözüyle bakıyorlar.
C. Kent: Dünya sizinle aynı görüşte değil ama.
B. Wayne: Gotham şehrinin ve benim, palyaço gibi giyinmiş delilerle ilgili kötü bir geçmişimiz var.
O an balodakiler;
Efsane laf sokmuş. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık