Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Az önce sen demiyormuydun çizgiroman ayrı filme bak diye? Hani film evreni iç mantığı açısından değerlendirecek olursak Cap'ı orada lider olarak düşünenler mesela Stark falan Aga çizgiromanda öyle yapacak bir şey yok demezler tabi 4. Duvarı kırmadılarsa. Hadi bunu geçtim o zaman bu iddiada Cap'ın başarısız yansıtıldığını da göz önüne almak gerek.

Evet Stark ileri görüşlüydü ama böyle kafasına göre hareket etmeseydi etik tartışmalarla kaybedeceği vakitten daha fazlasını Ultron ile olan kavgada beraberinde o kadar insanın ölümüyle kaybetmezdi. Bak Steve bu uzaylılara karşı Nasıl duracağız gel anlaşalım diyebilir ve bir yere varılabilirdi.
Serinin ana hatlarıylada oynayamazlar abartma sende. Uyarlama nihayetinde.

Caple mi? 2. seferde de girişti. Thor olmasa gene patlıyacaktı Vision olayı.

Serinin ana hatlarıylada oynayamazlar abartma sende. Uyarlama nihayetinde.

Caple mi? 2. seferde de girişti. Thor olmasa gene patlıyacaktı Vision olayı.
Benim demek istediğim şey şu, evren içinde bir olay oluyorsa o öyledir, senin tatmin olup olmaman Ayrı bir konu bir şeyin ne amaçla yaptırıldığının blr önemi yok. Bu yorumun aslında Luffy çoktan ölmeliydi de Oda torpil yaptı ehe ehe diyenlerden pek farklı değil.

Evet doğru çünkü dünyayı yok etmek üzere olan bir Ultron gerçeği var. Bu olurken göz göre göre Ultronun yarattığı bir elemanı canlandırmaya karşı çıkması kadar normal bir şey göremiyorum.

Benim demek istediğim şey şu, evren içinde bir olay oluyorsa o öyledir, senin tatmin olup olmaman Ayrı bir konu bir şeyin ne amaçla yaptırıldığının blr önemi yok. Bu yorumun aslında Luffy çoktan ölmeliydi de Oda torpil yaptı ehe ehe diyenlerden pek farklı değil.

Evet doğru çünkü dünyayı yok etmek üzere olan bir Ultron gerçeği var. Bu olurken göz göre göre Ultronun yarattığı bir elemanı canlandırmaya karşı çıkması kadar normal bir şey göremiyorum.
Sadece bedenini yarattğını atlıyorsun.

Unknown

Civil War tirt çıktığına göre Batman v Superman, Ss, Deadpool kaldı beklenti olarak. :/

Ben maskeyi baya baya doldurmus, olmus yani.

B v S baya baya hayal kırıklığı olacak gibi. Superman daki bu kin ne lan ? Adam naptı sana bu nasıl bir nefret suratıdır. Brucu anasını vurmuş gibi bi surat ifadesiyle takılan bi Sup görmek entrasan.
Bu filmde ilk defa çizgi romanlardakine yakın bir Batman görücez başkada bir numara çıkmaz burdan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık