Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Cap noobtu, noob kalacak. Bir insan bu kadar noob olamaz. Adamın hem zırhını devre dışı bırak halen çapın yetmediği için 2 v 1 at. Ulan bu kadar vasıfsızlık olur mu. Bide Stark vurmasın diye kalkanı paslayıp duruyorlar.
O zırhı devre dışı bırakma durumu çizgiromanda vardı Evet ama fragmandan öyle bir şey çıkaramadım.

Starkın o durumda uçup giderek 2 v 1 durumdam çıkmamasından bir şeylerin eksik olduğu çıkarımı yaptım ben. Adamın zırhının her bölgesinde silah, füze, lazer vs bişiler varken sadece ellerirndeki iticleri kullanmaya çalışıyor.
Gene dövüşün başında uçma şeyini bozmuş olabilirler. Ya da çıkıp gitmek üzeredir o esnada. Bilemeyiz. Marvel'ın fragmanları çok şaşırtmacalı oluyor dediğin gibi bir durumda olabilir ama hemen şey yapmamak lazım

ben cizgi romani okumadim ama fragman tam bir basarisizlik eseri
herhangi bir yerinde gizemlilik hissi veya tansiyonu yukseltebilen bir sahne vermediler
age of ultron bu fragmandan cok daha iyi ve basarili cikarilmisti

Kaptan Amerika çok saçma ya zaten yenilmezlerin ikinci filminde de en çok rolü ona vermişlerdi Ultronla bir ara kafa kafaya falan girişmişti. Amma velakin Stark reyize yapılan ayıptır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık