Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

@Trafalgar D. Water Law hikayede eksik çok var ama özellikle Spidey'i görmek isterdim. :/

Ayrıca senden Cap beklerdim, malum. :/
Spidey'nin özel kostümünü beğenmiştim lan.. :(

@meeteor bu gidişle olmayacak da. :(
Umut besleme, izlemesi zevkli diye sinemaya gidiyorum sadece. Hikaye anlamında beklentiye girmiyorum. :D

Bu arada DC sinematik evrenin adını değiştirdi ya da bir isim vermiş oldu. DC Extended Universe. 2020'ye kadar birbirinin devamı filmler izlicez. Beklentim Marvel'e göre çok yüksek.

Iron-man bayıldığı için değil zorunlu olduğu için yapıyordu. Kaptan ise anca bağırdı hiçbir Çözümü yoktu
Yani? Çözümü yok diye, normal insanlar için niye kendi hayatlarını tehlikeye soksunlar ki bu herifler? En basitinden Spidey. Adam kimliğini açıkladığına açıklayacağına bin pişman oldu.
İron man gidip suçluları işe dahil edince haklıysa bile haksız duruma düşmüş oldu. :/

@meeteor hiç bir zaman beklenti ile izlemedim ki marvel filmlerini. :( Thanos ve Sonsuzluk taşı / eldiveni var. Ama beklenti olayı sakıncalı işte. :/
Şu zamana kadar izleyip de beğendiğim süper kahraman filmleri hep dc yapımı oldu.

Yani? Çözümü yok diye, normal insanlar için niye kendi hayatlarını tehlikeye soksunlar ki bu herifler? En basitinden Spidey. Adam kimliğini açıkladığına açıklayacağına bin pişman oldu.
İron man gidip suçluları işe dahil edince haklıysa bile haksız duruma düşmüş oldu. :/

@meeteor hiç bir zaman beklenti ile izlemedim ki marvel filmlerini. :( Thanos ve Sonsuzluk taşı / eldiveni var. Ama beklenti olayı sakıncalı işte. :/
Şu zamana kadar izleyip de beğendiğim süper kahraman filmleri hep dc yapımı oldu.
Kötünün iyisi buydu bence. Zaten %55'e 45 bi oran benim kafamdaki

Filmler konusuna gelince
Bunların hepsi Nolan'ın suçu:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık