Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Rayleigh 20 yıl önceki kaidoyu yener neye göre diyonuz anlamıyorum ya? Oden Momo olmasa çizmişti çizecekti belli birşeydi ama Ray için böyle bir hikaye görmedik.Oden’le karşılaştıklarında Gabban’la saldırıyorlardı ben burdan bile Oden daha güçlü derim.
Haki konusunda Ray iyi olabilir ama Oden doğduğundan beri doğal bir güce sahipti ve her türlü hakide Ray’den kötü olduğunuda sanmıyorum.
Oden demişim ve fikrim değişmedi hala

Rayleigh 20 yıl önceki kaidoyu yener neye göre diyonuz anlamıyorum ya? Oden Momo olmasa çizmişti çizecekti belli birşeydi ama Ray için böyle bir hikaye görmedik.Oden’le karşılaştıklarında Gabban’la saldırıyorlardı ben burdan bile Oden daha güçlü derim.
Haki konusunda Ray iyi olabilir ama Oden doğduğundan beri doğal bir güce sahipti ve her türlü hakide Ray’den kötü olduğunuda sanmıyorum.
Oden demişim ve fikrim değişmedi hala
Zaten Roger diyordu siz geride durun en güvendiğim adamların canına zarar gelsin istemiyorum diye. Odenin tehlikesini sezmiş olmalı Roger.

Zaten Roger diyordu siz geride durun en güvendiğim adamların canına zarar gelsin istemiyorum diye. Odenin tehlikesini sezmiş olmalı Roger.
Adamın varlığını sezen tehlikede seziyor Wb ilk hissettiğinde inanılmaz birşey yaklaşıyor demişti ben baya kendilerine denk gördüklerini düşünüyorum.Wb oğlum değil kardeşim diyordu zaten

Oden şuanda yaşıyor olsa bence Mihawk'tan da iyi olurdu. O unvan Oden'in olurdu. Gelişim konusunda da oldukça güçlenen bir karakterdi. 20 yıl öncesi öylesine güçlü olanın şuan ki halini düşünemiyorum.

Zaten arkadaşlarda diğer konuları belirtmiş. Onlara beyanen Oden diyorum.

Oden şuanda yaşıyor olsa bence Mihawk'tan da iyi olurdu. O unvan Oden'in olurdu. Gelişim konusunda da oldukça güçlenen bir karakterdi. 20 yıl öncesi öylesine güçlü olanın şuan ki halini düşünemiyorum.

Zaten arkadaşlarda diğer konuları belirtmiş. Onlara beyanen Oden diyorum.
Oden zaten 20 yıl öncesinde sınırına ulaştığını söylüyor mektupta ama :D

Rayın yeneceğinin delili nedir? Odenin kaidoyu yenemediğinin delili nedir? Adam yardı geçti, momo olmasa belki de kaido bugün meftaydı. Kaido bile kaybetmemek için 5 yıl hazırlık yapıyor. Sen gelmişsin yenemiyor diyorsun. Hep mi ofsayt yorum atacan :p
Oden zaten 20 yıl öncesinde sınırına ulaştığını söylüyor mektupta ama :D

Kaido, "5 yıl önce benimle dövüşseydin beni yenerdin." diyor. Oden o kadar iyimser, saf olmayıp savaş ilan etseydi Kaido şuan ölüydü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık