Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Niye abartı olsun.Ray'in ne kadar güçlü olduğunu gayet iyi bilen birisi Garp.Adamın 20 yıldır eline kılıç almadığını nerden bilsin.Ha gidip Garp Ray'i indirir ona bir şey demem.
Ben o sözün tamamen iyi niyetle söylenmiş olduğunu düşünüyorum. MF iki efsaneyi kaldıramaz ne demek?

Bir efsaneyi hiç bir önemli kayıp vermeden gömdü adamlar. Sengoku, Garp bunlar o efsane ile dövüşe katılmadı üstelik.

Dünya hükümeti ciddi anlamda çok üstün bir güç. Tüm Yonkou oluşumundan üstünler bence.

Ben o sözün tamamen iyi niyetle söylenmiş olduğunu düşünüyorum. MF iki efsaneyi kaldıramaz ne demek?

Bir efsaneyi hiç bir önemli kayıp vermeden gömdü adamlar. Sengoku, Garp bunlar o efsane ile dövüşe katılmadı üstelik.

Dünya hükümeti ciddi anlamda çok üstün bir güç. Tüm Yonkou oluşumundan üstünler bence.
Sengoku ile Garp katılmadı da.WB tarafının ne kadar handikaplı olduğu da gayet bariz yalnız.Squardo olayı olsun,WB'nin kalbi teklemesi olsun,komutanların dikkat dağınıklıkları olsun.Hepsi zincirleme bir şekilde gerçekleşti.Normal şartlarda bu kadar kolay olmazdı o işler.

Üye silindi 1004

Sengoku ile Garp katılmadı da.WB tarafının ne kadar handikaplı olduğu da gayet bariz yalnız.Squardo olayı olsun,WB'nin kalbi teklemesi olsun,komutanların dikkat dağınıklıkları olsun.Hepsi zincirleme bir şekilde gerçekleşti.Normal şartlarda bu kadar kolay olmazdı o işler.
Üç Amiral, Beyazsakal'a kitlense, Sengoku ve Garp savaş alanını ayıklardı. Daha kötü bile olurdu yani karışmamaları net Wb tarafına +

Üç Amiral, Beyazsakal'a kitlense, Sengoku ve Garp savaş alanını ayıklardı. Daha kötü bile olurdu yani karışmamaları net Wb tarafına +
Üç amiral nasıl WB'ye kitleniyor.Komutanlar WB için dikkatlerini kaybettiklerinde devre dışı bırakıldı zaten.Aksi taktirde baya tutarlardı.Oyaji de önündekini tokat manyağı yapardı.

Üye silindi 1004

Üç amiral nasıl WB'ye kitleniyor.Komutanlar WB için dikkatlerini kaybettiklerinde devre dışı bırakıldı zaten.Aksi taktirde baya tutarlardı.Oyaji de önündekini tokat manyağı yapardı.
Oyaji kimi tokat manyağı yapıyor ya? Üç amiral birden üstüne çökse hangi birine yetecek Oyaji. Garp 5-6 yumrukta Marco'yu öldürür zaten.

Yalnız daha bunun Baltigo gibi aşırı önemli bir adadan koskoca bir Yonkou'yu kaçırtan CP0' ı var. Gorousei'si var. Sengoku'dan önceki filo amirali Kong var. İki amiral adayı var. Bilmediğimiz tonla adam var.

Onu geçtim MF arkında denizciler tarafında ölen tek adam John Giant. Başka ismi olupta ölen tek bir kişi bile yok. Marineford çok üstün bir güç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık