Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Not : Oden ile kapışan kaidonun ne seviyede olduğunu bilmiyoruz belki yonkou seviyesi belki yakını belki arada çok fark var ama bu kesilemez öldürülemez muhabbeti daha ortada yok belki de oden ile kapışırken kesilebilir öldürülebilirdi ama sonradan birşeyler oldu ve ölümsüz oldu.
Oden kestikten sonra Kaido'nun adamları "invincible" Kaido'yu kesti diye şaşırıyor. Ben bu ölümsüzlük muhabbetinin Kaido'nun ejderha olmasından geldiğini düşünüyorum. Sonradan olmamıştır bence.

Roger sürpriz saldırı ile uçuruyor ama Oden sürpriz saldırı ile Kaido kesmiyor? Olanı olduğu gibi söylemek lazım.

Roger çok kolay bir şekilde Oden'i püskürttü. İstese daha ağırını da yapardı.

WB ile Roger'ın çarpışması sahnesinde Oden tepkisi ile seviyesini az çok belli ediyor Roger ve WB ayrı bir klasman çok net.

Rayleigh kısmında ise Rayleigh Roger'ın özellikle kendisi savaşmak istediği için öyle söylediğini belirtiyor.
+1
Bide Oden süpriz saldırı yemiyor ki , adama direk dalıyor.Oden hazırlıklı olmasına rağmen uçup gidiyor

+1
Bide Oden süpriz saldırı yemiyor ki , adama direk dalıyor.Oden hazırlıklı olmasına rağmen uçup gidiyor
Aynısını Ray’e de yapar.Şu Luffy ile Zoro’nun kavga ettikleri sıradaki güç yakınlığı kesinlikle yok Roger ve Ray arasında.Ray Gaban’dan farksız bir profil çiziyor yani tayfa üyesi şeklinde.Güç farkının aşırı olduğunu gözümüze sokmuş Oda.Flashbackte hiç Ray’in olaylara ağırlığını koyduğunu gördünüz mü ? Ben o ağırlığı da o havayı da o imajı da alamadım.Roger bir kenara diğerleri bir kenar şeklindeydi hep.

Aynısını Ray’e de yapar.Şu Luffy ile Zoro’nun kavga ettikleri sıradaki güç yakınlığı kesinlikle yok Roger ve Ray arasında.Ray Gaban’dan farksız bir profil çiziyor yani tayfa üyesi şeklinde.Güç farkının aşırı olduğunu gözümüze sokmuş Oda.Flashbackte hiç Ray’in olaylara ağırlığını koyduğunu gördünüz mü ? Ben o ağırlığı da o havayı da o imajı da alamadım.Roger bir kenara diğerleri bir kenar şeklindeydi hep.
Dediğin gibi Roger belki Ray'ide uçurabilir ama Ray daha komplike bir savaşcı.Adamda ne ararsan var,haki türlerinin hepsini en üst sevyede kullanıyor üstüne zeki bir karakter.Odeni bence yener Ray ama kolay olmaz.

Bence Oden ve Ray arasındaki fark Wb ve Roger'in arasındaki fark kadardır. Bu ikilinin içinde Roger daha üstündür diye düşünüyorum, o yüzden Oden de bu minvalde Ray'den az daha güçsüzdür.

Rayleigh bu FB de çok pasif gösterildi. Ama biliyoruz ki adamın paçalarından güç akıyor. Yaşlı hali bile Calm belti yüzerek geçebilen ( o kadar denizkralına rağmen) bir adam.

Bence Oden ile aşşağı yukarı denkler. Belki çok az farkla Rayleigh daha güçlüdür.

Şahsen emin değilim

Koşunca ne oluyor? Orada Beyazsakal olmasa ne olacak? Roger yine aynısını ya da daha kötüsünü yapacak. Adamı ciddiye bile almıyor Roger, basit bir atağı Oden'i gökyüzüne kavuşturuyor. Beyazsakalla çarpıştırdığı gibi Oden'e vursa, tek yemeyecek mi? Balyozdan tek yiyen adama Roger tek atmak istese atamaz mı?
O zaman oden de kaidoya tek attı. Bebek olmasa oden konsantre haldeyken kaido saldırsa gene kesilecekti demen lazım

Rayleigh alır. Oden'in işlendiği şu bölümlerde dahi fark atmış Oden'e. Oden şu zamanların popüleri. Wano bitsin, adını zor duyarız. Ama Rayleigh her daim Kara Kral.

Üye silindi 1004

O zaman oden de kaidoya tek attı. Bebek olmasa oden konsantre haldeyken kaido saldırsa gene kesilecekti demen lazım
Sıkıntı şu bebek yok. Ray olsa onun Momo olmadığı şak diye kavrardı zaten. Bir ada dolusu canlının tamamını hisseden adam. Oden daha meyve kullancılarına karşı ne yapacağını bilmeyen bi adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık