Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shounenler'deki En Etkileyici Kötü Adam

...

• Kullanılan toplam oy
    101
Op forumunda Doffun bu kadar underrated kalması üzücü. Doff Aizenle kapışabilecek bir karakter bence.
Madara ve Pain kötü değil bu arada...

Doff gibi bir bağcılar kekosunun Aizen - sama gibi bir karizmayla bırak aynı seviyede görülmesi aynı cümlede kıyas için geçmesi üzer bizi.

Dof blechteki menoslar kadardır en fazla - etki açısından -

Gençlik zamanında bir çok seri okudum, hiç bir karakter bu kadar etkilemedi beni. Hiç bir karakterin fanı değilim. Aizene hayranım :sapkali:

Doff gibi bir bağcılar kekosunun Aizen - sama gibi bir karizmayla bırak aynı seviyede görülmesi aynı cümlede kıyas için geçmesi üzer bizi.

Dof blechteki menoslar kadardır en fazla - etki açısından -

Gençlik zamanında bir çok seri okudum, hiç bir karakter bu kadar etkilemedi beni. Hiç bir karakterin fanı değilim. Aizene hayranım :sapkali:
Etkiden çok doffun tasarımı bence gerçekten aizenle kıyaslanabilir. Sonuçta aizen bleachteki ana kötüydü tabii ki etkisi daha fazla. Ama madara ve pain denirken doff denmemesi üzücü. Doffla ilgili bence tek sorun yeterince güçlü olmaması. Yoksa karakterin geçmişi, davranışları, düşünüş tarzı fazlasıyla güzel yazılmış

Shaman kingte shounendi herhalde o yuzden hao diyorum. Hic yenilmeyip, ana karakter dahil diger butun karakterlere gucunu kabul ettiren tek villian galiba. Digerlerinin hepsi bir noktada yenilmistir ana karaktere.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık