Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Vardır illa ki. Abarttığınız kadar değil. Sen onun yerine diğer kızları koy şu an kafayı yemiş olurlardı.:D Kız yine iyi dayanmış.
Yemezler. Rindou belli Alice belli kimmiş o kafayı yiyecekler, de bakayım? Megumi desen o dahi böyle olmazdı. Kızın içinde varmış bahane bulmayalım. :(
@Daredewill @Wataame Daisuki gelin de Alpaya biraz Rindou, Alice falan anlatın.
Var tabi, Erina'ya söylediğim lafları geri alıyorum. Kız normal mangadan utanan biriymiş, bir de sapık dergi okuyor diye adını çıkardınız.
Onu sen çıkardın la, senden başka kimse öyle bi şey iddia etmedi. :)
Alice mı Erina mı?

Yemezler. Rindou belli Alice belli kimmiş o kafayı yiyecekler, de bakayım? Megumi desen o dahi böyle olmazdı. Kızın içinde varmış bahane bulmayalım. :(

Onu sen çıkardın la, senden başka kimse öyle bi şey iddia etmedi. :)
Alice mı Erina mı?
Rindou'nun hiçbir özelliği yok. Alice dediğiniz gibi farklı biri. Onu seviyorum zaten. Rindou imiş.:D Peh çakma vampir. Vampir de değil. Yavru kediye benziyor.:D

Rindou'nun hiçbir özelliği yok. Alice dediğiniz gibi farklı biri. Onu seviyorum zaten. Rindou imiş.:D Peh çakma vampir. Vampir de değil. Yavru kediye benziyor.:D
Ohoo. Alalım arkadaşı buradan. Güvenlik. :/
Karakter değerlendirme konusunda sana 10 üzerinden 2 veriyorum. 2 puan da Luffy'ye sebep ama onu da yanlış değerlendiriyorsun diye puanını kıstım. :(

Onu sen çıkardın la kimse öyle bi şey iddia etmedi. :)
Alice mı Erina mı?
İşte bilmiyordum, manga okurken bir insan niye utanır, başka bir mangada öyle bir karakter vardı, onla karıştırdım ama o kızı bulamadım.
Alice benim favorim la, kıyas bile yapmam.

Kızın içinde vardı tabi ama biraz da suçlu Hisoko gibi yalakalar olmasından kaynaklı. Kızı diklenen tek Souma çıktı şimdiye kadar, o da kabuğunu geç kırdı. Bak Ryo ve Alice ikilisine aralarında gerçek bir ilişki var. Diğer tarafta kendiyle aynı yaşta çocuğa Erina sama çeken bir yalaka var. Gerçi Erina da o yakınlığı hiç göstermemiş olabilir. Kızın birde beynini yıkayan babası var ama Alice'in ailesi daha normal.

Erina'nın anası nerde, görmedik değil mi? Babalar ya Erina'nın ya da Souma'nın anası için düşman oldu bence.:D

Bu arada Alpa'ya ne desen kabul etmez.

İşte bilmiyordum, manga okurken bir insan niye utanır, başka bir mangada öyle bir karakter vardı, onla karıştırdım ama o kızı bulamadım.
Alice benim favorim la, kıyas bile yapmam.

Kızın içinde vardı tabi ama biraz da suçlu Hisoko gibi yalakalar olmasından kaynaklı. Kızı diklenen tek Souma çıktı şimdiye kadar, o da kabuğunu geç kırdı. Bak Ryo ve Alice ikilisine aralarında gerçek bir ilişki var. Diğer tarafta kendiyle aynı yaşta çocuğa Erina sama çeken bir yalaka var. Gerçi Erina da o yakınlığı hiç göstermemiş olabilir. Kızın birde beynini yıkayan babası var ama Alice'in ailesi daha normal.

Erina'nın anası nerde, görmedik değil mi? Babalar ya Erina'nın ya da Souma'nın anası için düşman oldu bence.:D

Bu arada Alpa'ya ne desen kabul etmez.
Alice evet iyi ama Rindou boş..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık