Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Alayı kötü. Bir Shinomiya Reyiz var iyi olan. Bir de karakter gelişimi olarak Erina iyi işlenmiş. En kötüleri Rindou. Tamamen fan servisti o da patladı.:(
Erinanın karakter gelişimi;
-Bunlar ayağımın tozu olamaz. Benden ötesi yok.
-Souma güzel yemek yaptı da ayaklarımı yalamıyor. Bu okulda işi yok.
-La senin baban Saiba mıydı? Tamam seni de insan yerine koyabilirim.
-Hatta senin tekniklerini kullanıp yarışı kazanalım ama ben kendimi öne atarım, çaktırma.

Rindounun, Alice'in tırnağı etmez.
Bu arada serideki en az fan servis karaktere fan servis deyip en fazla olanı da övmen tutarsızlığının kanıtı be Alpa. Kezban seviyorsun anladık da bari farklı taktiklerle savun.

Erinanın karakter gelişimi;
-Bunlar ayağımın tozu olamaz. Benden ötesi yok.
-Souma güzel yemek yaptı da ayaklarımı yalamıyor. Bu okulda işi yok.
-La senin baban Saiba mıydı? Tamam seni de insan yerine koyabilirim.
-Hatta senin tekniklerini kullanıp yarışı kazanalım ama ben kendimi öne atarım, çaktırma.

Rindounun, Alice'in tırnağı etmez.
Bu arada serideki en az fan servis karaktere fan servis deyip en fazla olanı da övmen tutarsızlığının kanıtı be Alpa. Kezban seviyorsu anladık da bari farklı taktiklerle savun.
Ondan sonra çok değişti. Mangaka bile yorumunda anlatıyor ne kadar değiştiğini. Karakter gelişmi yaşadıktan sonrasında sevilir oldu zaten. Serinin başında ben de sevmiyordum.

Rindou'yu çok şişirdiniz. Öyle bir patladı ki şimdi toplayamıyorsunuz.:D

Alice hatırladığım buymuş ilgi çekici bir buna özenmişler.Ana karaktere kafayı takan çok klişe tip koy makineye ondan on tane çıkar.Kızıl saçlı olan da standart çinli karakter kontenjanını dolduruyor galiba.Seride karakterlere daha özenebilirmiş.

Ondan sonra çok değişti. Mangaka bile yorumunda anlatıyor ne kadar değiştiğini. Karakter gelişmi yaşadıktan sonrasında sevilir oldu zaten. Serinin başında ben de sevmiyordum.

Rindou'yu çok şişirdiniz. Öyle bir patladı ki şimdi toplayamıyorsunuz.:D
Rindouya hiçbir şey olduğu yok la. Aksine işini en iyi şekilde yaptı.

3-4 haftadır Rindouyu ağzından düşürmeyen tek kişi de sensin zaten. :D

Rindouya hiçbir şey olduğu yok la. Aksine işini en iyi şekilde yaptı.

3-4 haftadır Rindouyu ağzından düşürmeyen tek kişi de sensin zaten. :D
Bütün konu boyunca aynı şeyi söylemişim kaç kere. Mangaka yapamıyor bu işi ne dediysem çıktı. Bundan sonra ne olacağı konusunda bana sorun söyleyeyim size.

Bütün konu boyunca aynı şeyi söylemişim kaç kere. Mangaka yapamıyor bu işi ne dediysem çıktı. Bundan sonra ne olacağı konusunda bana sorun söyleyeyim size.
Ahaha kastettiğin Soumaların kazanmasıysa herkes dedi zaten onu la. :D Sonuçta ana karakterler kazanacak. Seriyi takip etmeyen bile söyler.
Diğer söylemlerinin çoğunda yanılman da ayrı mesele. Rindou iyi değil dedin Megishimayı 3-0 yendi, torpilli demeye kalktın o da yattı, Erina Soumaya öğretmen olur dedin kız her işini Soumadan kopyalamış, Rindouya -seride en az soyunmuş kişiye- fan servis deyip Erinayı -ilk bölümden beri soyunup duran kişiyi- övmeye kalkıştın. Çok bozdun sen çok! :)

Neyse arcın bitmesi iyi oldu. Şöyle bi dünyaya açılsalar süper olur.

Ahaha kastettiğin Soumaların kazanmasıysa herkes dedi zaten onu la. :D Sonuçta ana karakterler kazanacak. Seriyi takip etmeyen bile söyler.
Diğer söylemlerinin çoğunda yanılman da ayrı mesele. Rindou iyi değil dedin Megishimayı 3-0 yendi, torpilli demeye kalktın o da yattı, Erina Soumaya öğretmen olur dedin kız her işini Soumadan kopyalamış, Rindouya -seride en az soyunmuş kişiye- fan servis deyip Erinayı -ilk bölümden beri soyunup duran kişiyi- övmeye kalkıştın. Çok bozdun sen çok! :)

Neyse arcın bitmesi iyi oldu. Şöyle bi dünyaya açılsalar süper olur.
Sen bundan 50 sayfa öncesine bak bakalım neler yazılmış. Çoğunuz ihtimal bile vermiyordunuz yenilmelerine yapma Doktorcuğum.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık