Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

@hdbfresh Souma Kezbana ders vermek ve onu gaza getirmek için coşturmuş. :D Yoksa önceden yaptığı ana yemekle kaybedecekmiş kezban.
Dedim var bi şeyler diye. Azami de yemeği kabul ediyor ama Tsukasanın yemeği Rindounun yemeği sayesinde seviye atladığı için bizimkilerin aynı takım çalışmasını yakalayamayacağını düşünmüş. Eğlenceli şeyler olacak.
Neresi eğlenceli :(

5.koltuğu yenmiş adam ordövrünü yaparken Erina'nın yeteneğinden faydalanıyor. :D Erina'nın yetenek farkı çok fazla.

Erina sırf verdiği komutlarla Yukihira'ya Rindo'nun yaptığından çok daha iyisini yaptırtıyor. Diyorum size 2 gün Yukihira'ya eğitim verse Yukihira'yı Rindou'ya ders verebilecek seviyeye çıkarır.:D

@NALAKA

5.koltuğu yenmiş adam ordövrünü yaparken Erina'nın yeteneğinden faydalanıyor. :D Erina'nın yetenek farkı çok fazla.

Erina sırf verdiği komutlarla Yukihira'ya Rindo'nun yaptığından çok daha iyisini yaptırtıyor. Diyorum size 2 gün Yukihira'ya eğitim verse Yukihira'yı Rindou'ya ders verebilecek seviyeye çıkarır.:D

@NALAKA
Souma Erinanın dediklerinden farklı şeyler yapıyor. Ayrıca burada da biraz konunun dışına çıkıp Erinayı o yönlendiriyor.
Geçiniz.

@NALAKA
Erina ne diyordu ben 10. koltuğum yerini bil diyo ana yemek bende diyor. Erina yerini bilsin 2. koltuk ona fazla gelir. :D

@Uchiha Itachi hani benim linkin?:D

Souma Erinanın dediklerinden farklı şeyler yapıyor. Ayrıca burada da biraz konunun dışına çıkıp Erinayı o yönlendiriyor.
Geçiniz.
Yok canım. Öyle olsa hiç tavsiye almaz. Yine kendi tarzını da ortaya koyuyordur elbet. Souma'dan bahsediyoruz arkadaş. Adam ilerde en iyisi olacak.

@Daredewill

Benim kanıtım var diyor iyi olduğuma. Elit 10 üyesiydim diyor. Erina 3. koltuğu en iyi olduğu alanda ezdi.:D Ahaha 3. böcek gibi ezen 2'ye çorap muamelesi çeker.

Geçiniz.
Erina bir şey demiyorki farklı bir şey yapsın. Adam yapacağı şeyin adımlarını Erina'ya tattırıyor sonrada bunları kendine göre birleştiriyor. Soma'nın yaptığı şey Pate'yi et ile sarmak. Sonucunda da ortaya aperatiften çok ana yemek gibi bir şey çıkmış. Bu arada bölüm saçma sapan bir şeydi. Böyle çift halinde; aperatifli, ana yemekli bir kapışma yaptırana kadar önceki kapışmalar gibi bireysel olsalardır da Soma yine aynı taktiği izleseydi daha mantıklı olurdu.

Erina bir şey demiyorki farklı bir şey yapsın. Adam yapacağı şeyin adımlarını Erina'ya tattırıyor sonrada bunları kendine göre birleştiriyor. Soma'nın yaptığı şey Pate'yi et ile sarmak. Sonucunda da ortaya aperatiften çok ana yemek gibi bir şey çıkmış. Bu arada bölüm saçma sapan bir şeydi. Böyle çift halinde; aperatifli, ana yemekli bir kapışma yaptırana kadar önceki kapışmalar gibi bireysel olsalardır da Soma yine aynı taktiği izleseydi daha mantıklı olurdu.
Erina tattıktan sonra tavsiye veriyordu geçen bölüm. Söylüyor yani.

Souma Erinanın yemeklerini tatmış ve bu haliyle kazanamayacağını söylüyor işte. O yüzden onu biraz dürtmek için böyle bi yol seçmiş, kendisi böyle tarif ediyor.

Erina tattıktan sonra tavsiye veriyordu geçen bölüm. Söylüyor yani.

Souma Erinanın yemeklerini tatmış ve bu haliyle kazanamayacağını söylüyor işte. O yüzden onu biraz dürtmek için böyle bi yol seçmiş, kendisi böyle tarif ediyor.
Tamam işte bu etkiyi Erina'yı kullanarak verdiriyor. Bölümde geçiyor zaten.

Erina'nın ne yapıp ne yapmayacağını yapsaydı da görseydik. Soma kendi kendine yorumda bulundu ve yapacağı şeyin dışına çıktı. Bu yaptığı da %100 kendi becerisi değil. Tattırdı onay aldı ona göre yaptı. Evet bu bir takım çalışması ama aperatifin ana yemeği desteklediği bir takım çalışması değil. Tsukasa ve Rindou'nun yaptıklarıyla alakası bile yok. Kendi kendine meydan okuyor. Diyelim Erina gaza geldi Tsukasa'nınkinden de iyi yemek çıkardı, yine kaybetmeleri lazım. Çünkü Soma aperatif yapmadı.

Tamam işte bu etkiyi Erina'yı kullanarak verdiriyor. Bölümde geçiyor zaten.

Erina'nın ne yapıp ne yapmayacağını yapsaydı da görseydik. Soma kendi kendine yorumda bulundu ve yapacağı şeyin dışına çıktı. Bu yaptığı da %100 kendi becerisi değil. Tattırdı onay aldı ona göre yaptı. Evet bu bir takım çalışması ama aperatifin ana yemeği desteklediği bir takım çalışması değil. Tsukasa ve Rindou'nun yaptıklarıyla alakası bile yok. Kendi kendine meydan okuyor. Diyelim Erina gaza geldi Tsukasa'nınkinden de iyi yemek çıkardı, yine kaybetmeleri lazım. Çünkü Soma aperatif yapmadı.
Bu farklı bi aperatif çeşidiymiş ya oradan yürür. Bakalım Kezban da bi yapsın da yemeği daha da netleşir.
Biz görüntüde çok ağır diye düşündük ama Shinomiya dokunuşları yapmış Souma.
Souma Erinanın yemeklerini tatmış ve o halinle kazanamazsın diyor. Demek bu risk gerekliydi zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık