Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Bir de şu küçük kız şurup felan vermiş doping niyetine.:S O halde bile yenilecekler. İstese birinci olur diyordun da pek uymuyor o tanıma. 1. Koltuk lafını bile etmeden direk ana menüyü ona verdi. 1.'nin ağırlığı daha fazla.
Rindou dahi, küçükken diğer çocuklar bunu dışlamış hep değişik diye. Bilirsin çocukların dünyası acımasız olur. Tsukasa buna sahip çıkmış, Rindou bunu o da kızılı korumuş. Rindou dahi olduğu halde en iyi arkadaşı ile rekabet etmek istememiş. Kırlangıçları izlemiş derslerden kaçmış. Tsukasa ödevi yapmış bu kopya çekmiş ona rağmen kasmadan 2 numara olmuş. Onlar 2 kral değil ama kral ve kraliçe. Rindou vs Tsukasa olsa veya kaç tane oldu bilmiyorum ama şansları eşit.

Rindou dahi, küçükken diğer çocuklar bunu dışlamış hep değişik diye. Bilirsin çocukların dünyası acımasız olur. Tsukasa buna sahip çıkmış, Rindou bunu o da kızılı korumuş. Rindou dahi olduğu halde en iyi arkadaşı ile rekabet etmek istememiş. Kırlangıçları izlemiş derslerden kaçmış. Tsukasa ödevi yapmış bu kopya çekmiş ona rağmen kasmadan 2 numara olmuş.
Tsukasa'dan yararlanmış gibi geliyor bana. O peşinde Rindou'yu da sürüklemiş. Rindou'nun kendi yaptığı bir şey yok. Yatsın kalksın Tsukasa'ya dua etsin.

Tsukasa'dan yararlanmış gibi geliyor bana. O peşinde Rindou'yu da sürüklemiş. Rindou'nun kendi yaptığı bir şey yok. Yatsın kalksın Tsukasa'ya dua etsin.
2 kral var işte gerçi kral ve kraliçe oluyor. Tsukasa ve Rindou, şimdi de Souma ve Erina olacak. İsimleri bile benzer, souma=Rindou, Erina=Tsukasa.

Bir de şu küçük kız şurup felan vermiş doping niyetine.:S O halde bile yenilecekler. İstese birinci olur diyordun da pek uymuyor o tanıma. 1. Koltuk lafını bile etmeden direk ana menüyü ona verdi. 1.'nin ağırlığı daha fazla.
Şurup dediğin soup olmasın :S Şu sunucuya içirmişti de sunucu düzelmişti. Türkçesini okumadım ama o sunucu hakkında konuşuyorlardı sadece galiba.

Azami nin ne yaptiğı belli değil ki :(
Kid’in ilgilendiği mevzuda az çok belli de geri kalan konularda aşçı aristokrasisinin hakim olduğu bi yemek sektörü hayal ediyor adam.
Azami ya.Adam Kral valla.Verin abi şuna okulu.Adam ağzının tadını biliyor.Atmış iki tane juriyi yatağa :D
Kuzenim lise zamanlarında Muhteşem Yüzyıl izleyip “ulan keşke sultan olsam, her gün halvet” demişti. Mesajını görünce onu hatırladım. :)

Kid’in ilgilendiği mevzuda az çok belli de geri kalan konularda aşçı aristokrasisinin hakim olduğu bi yemek sektörü hayal ediyor adam.

Kuzenim lise zamanlarında Muhteşem Yüzyıl izleyip “ulan keşke sultan olsam, her gün halvet” demişti. Mesajını görünce onu hatırladım. :)
Başka bir şey mi var ki ? Aşçı aristokrasisi dediği belki başka bir çeşit damak tadı,aşçı da yemeği servis eden

Başka bir şey mi var ki ? Aşçı aristokrasisi dediği belki başka bir çeşit damak tadı,aşçı da yemeği servis eden
Yok. En yetenekliler tarifi hatta pişirme yöntemini, nasıl keseceğini çırpacağını vs her şeyi belirler geri kalan herkes buna göre yemeği yapar ve hiçbir değişiklik yapamaz. Buna, işin bu mantıkla hazırlanmış kitabına uymayanlar da yemek sektöründen çekilmek zorunda kalacaklar. Yaratıcılık önemsiz teoride söylenenler aynen uygulanmalı. Böyle bi şey işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık